مقالات

آیا دستگاه وکیوم موثر است؟

دستگاه وکیوم مردانه

آیا دستگاه وکیوم مردانه موثر است؟ چقدر بعد از استفاده دستگاه وکیوم می توانیم تاثیرات آن را ببینیم؟ از کجا یک دستگاه وکیوم اصل و مطمئن خریداری کنیم؟ دستگاه وکیوم مردانه یکی از مهمترین ابداعات عصر حاضر در زمینه رفع مسائل نعوظ در مردان است.

کارکرد این دستگاه در سالیان اولیه طراحی و تولید با سوالات و ابهامات فراوانی رو به رو بود تا اینکه طی یک دوره چند ساله و در امریکای شمالی مورد رضایت بخش کثیری از مشتریان واقع گردید. با توجه به اینکه از زمان ورود این دستگاه به داخل کشور مدت زمان بسیار زیادی نمی گذرد، استفاده از آن با همان ابهامات و سوالات اولیه در امریکای شمالی همراه است. با مستر کینگ همراه باشید!

آیا دستگاه وکیوم موثر است؟

آیا دستگاه وکیوم موثر است؟ معرفی مزایای استفاده از وکیوم!

در این مقاله سعی نموده ایم تاثیرات این دستگاه را بررسی نماییم و به سوالات شما عزیزان نیز تا حد بسیار زیادی پاسخ دهیم.

مهمترین مزایای وکیوم مردانه در خصوص سایز آلت است. برخی آقایان با سایز آلت تناسلی خود مشکل دارند و همیشه به فکر راهی هستند که سایز آن را تغییر دهند. روش های غیرتهاجمی زیادی برای بزرگ کردن سایز آلت تناسلی وجود دارد که استفاده از وکیوم آقایان یکی از آنها است.

دستگاه وکیوم آقایان و رفع مشکلات نعوظ

اولین هدف از طراحی دستگاه وکیوم مردانه رفع مشکلات نعوظ در آقایان بود. مشکلات مربوط به نعوظ در مردان شامل شلی آلت تناسلی از ابتدای شروع رابطه جنسی، کج بودن و یا شل شدن آلت پیش از ارضای جنسی است. این مشکل در بسیاری از مردان و بویژه در سنین میانسالی رخ می دهد و با مسائل جدی جنسی و روانی زوجین همراه خواهد بود. دستگاه وکیوم قادر است در یک دوره درمانی چند ماهه، سفت شدن عضلات جنسی، صاف شدن و سفت شدن آلت تناسلی مردانه را به شما باز گرداند.

افزایش طول و حجم آلت تناسلی با استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

قرص ها و داروهای موضعی فراوانی جهت افزایش طول و حجم آلت تناسلی تولید شده اند اما هیچ کدام قادر به رقابت با دستگاه وکیوم آقایان نمی باشند. این دستگاه تنها محصولی است که قادر خواهد بود طول و حجم آلت را به صورت مشهود افزایش دهد. میزان افزایش طول و حجم آلت تناسلی با توجه به درخواست مصرف کننده قابل تنظیم بوده و نهایتا تا اندازه ای که لوله اصلی دستگاه اجازه دهد قابل انجام است.

افزایش اعتماد بنفس جنسی

عدم اعتماد بنفس در زمان فعالیت جنسی یکی از مهمترین مسائل روانی است که بسیاری از مردان را به شدت آزار می دهد. کمبود اعتماد بنفس اصولا از مشکلات نعوظ و یا طول و حجم آلت تناسلی نشات می گیرد.

طی تحقیقات انجام شده بیش از نیمی از مردان در سراسر جهان از طول و حجم آلت تناسلی خود راضی نبوده و تصور می کنند اگر آلت تناسلی آن ها، حجم و سایز بزرگ تری داشته باشد می توانند تجربه یک رابطه جنسی موفق تر را داشته باشند. این دستگاه با افزایش سایز آلت و تقویت عضلات آن قادر است اعتماد بنفس جنسی مردان را افزایش دهد.

افزایش لذت جنسی مهمترین هدف تولید دستگاه وکیوم مردانه

تمامی شرایط فوق با هدف ایجاد حداکثر میزان لذت جنسی در مردان و شریک زندگی آن ها فراهم شده است. این هدف در تمامی دستگاه های جنسی یکسان بوده و هدف اصلی از ساخت دستگاه ها و محصولات مربوط به حوزه روابط جنسی را شامل می گردد. لازم به ذکر است که کسب یک لذت جنسی فوق العاده صرفا به سایز و حجم آلت تناسلی بستگی ندارد و به کاراکترهای بسیاری مرتبط است با این حال نمی توان چنین عواملی را در ارتقای سطح کیفی یک رابطه جنسی مطلوب بی تاثیر دانست.

دستگاه وکیوم مردانه

استفاده غیر اصولی از دستگاه وکیوم مردانه و عوارض آن

دستگاه وکیوم مردانه یک دستگاه کاملا موثر است و به صورت 100 درصد تضمینی به فروش می رسد با این حال استفاده غیر اصولی از این دستگاه شما را  با عوارض ذیل روبرو می سازد:

  • ایجاد تورم و التهاب و حتی کبودی در ناحیه آلت تناسلی و بیضه ها
  • پارگی عروق خونی موجود در ناحیه تناسلی مردانه

التهاب، تورم و کبودی را می توان به راحتی درمان نمود اما پارگی عروق خونی شما را با دردسرهای جدی مواجه ساخته و نیاز به دوره درمانی طولانی مدت خواهید داشت.

دستگاه وکیوم مردانه را از کجا تهیه نماییم؟

امروزه شاهد فروش دستگاه وکیوم مردانه در داروخانه ها و فروشگاه های اینترنتی هستیم. قیمت دستگاه وکیوم مردانه را می توانید در وب سایت مستر کینگ مشاهده نمایید. در صورتی که قصد خرید دستگاه وکیوم مردانه را دارید می توانید جهت مشاوره و سفارش این محصول با ما تماس بگیرید.

کارشناسان فعال در وب سایت مستر کینگ شما را در خرید یک دستگاه کاملا کاربردی و با طریقه صحیح استفاده از آن یاری می نمایند. خرید این کالا با ضمانت کیفیت و عملکرد مناسب همراه بوده و علاوه بر تولید کننده، فروشنده نیز آن را تضمین می نماید. از خرید این محصول بسیار حساس در مراکز ناآشنا و بدون مجوز سازمان وزات بهداشت جدا خودداری نمایید.

موارد درمانی استفاده از دستگاه وکیوم مردانه جنسی

دستگاه وکیوم مردانه برای آقایانی که قادر به ایجاد و یا حفظ نعوظ خود در حین نزدیکی نیستند مناسب است. مشکل عدم توانایی در ایجاد و یا حفظ حالت نعوظ در مردان غالبا به واسطه ضعف در بافت آلت، به علت مشکلات روان شناختی یا بیماری ها یا عدم ورود حجم خون کافی به درون آلت است.

دستگاه وکیوم مردانه با کمک اصل مکش و شیوه علمی بادکش درمانی، باعث ورود حجم خون کافی درون بافت های اسفنجی شده و نعوظ کامل را نتیجه می دهد و در روش های تمرینی که در ادامه این مقاله آورده شده است، تقویتی را به واسظه پر و خالی شدن بافت های آلت از خون (انقباظ و انبساط ) به وجود می آورد.

از آنجا که عملکرد این دستگاه مطابق با مکانیزم طبیعی آلت تن آسلی است فاقد هر عارضه یا مشکلاتی است که به دلیل مصرف داروها پیشنهادی، ژل ها و یا عمل های جراحی پروتز گران قیمت پیش می آید.

دستگاه وکیوم مردانه به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد :

  • قبل از نزدیکی به عنوان روشی برای ایجاد و برقراری نعوظ
  • تمرین در طول درمان

آمادگی لازم قبل از شروع استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

  • اصلاح کردن و شیو کردن موهای زائد اطراف الت
  • آغشته نمودن آلت به وسیله روانساز های قابل شستشو به وسیله آب ( ژل لوبریکانت )
  • قرار دادن کش لاستیکی مناسب بر روی محفظه شیشه ای دستگاه

برای حفظ حالت نعوظ در حین نزدیکی از کش های لاستیکی کوچکتر استفاده کنید تا اولا به خوبی جلوی نشتی هوا را بگیرید، یعنی کاملا به آلت بچسبد و ثانیا مانع از بازگشت خون وارده شده به آلت به درون بدن شود نکته قابل توجه اینکه حلقه مناسب در نزدیکی برای افراد با قطر آلت بزرگ، حلقه سایزمتوسط است و حلقه مورد استفاده در مرحله تمرین، یک سایز بزرگ تر از مرحله نزدیکی است.

آیا دستگاه وکیوم موثر است؟

استفاده از دستگاه وکیوم مردانه قبل از نزدیکی

یکی از حلقه های لاستیکی همراه دستگاه وکیوم را متناسب با سایز آلت خود انتخاب کرده و بر روی دهانه محفظه شیشه ای بکشید به گونه ای که دهانه کوچکتر حلقه لاستیکی، در میان دهانه محفظه شیشه ای قرار گرفته و دور تا دور آن کاملا پوشیده باشد به گونه ای که هوا از کناره های آن وارد محفظه شیشه ای نشود.

مقداری از سر آلت را به وسیله ژل روانسازمانند لوبریکانت آغشته کرده و از طریق دهانه حلقه لاستیکی وارد محفظه کنید. توجه داشته باشید در پمپ زدن باید پس از هر بار پمپ زدن دو ثانیه بشمارید و سپس مجددا دسته پمپ را بکشید. عمل پمپ زدن را تا حدی ادامه دهید تا درد یا فشار ایجاد نشود و پس از برافراشته شدن آلت سوپاپ شاخی انتهای محفظه شیشه ای را بدون جدا کردن محفظه بکشید و سپس مجددا عمل پمپاز زا تکرار کنید.

برای پر شدن کامل تمام بافت های اسفنجی از خون، بسته به شدت ضعف یا نیاز نیاز به جبران نعوظ باید عمل کشیدن سوپاپ و پمپاژ مجدد را حداقل 5 تا 6 بار تکرار کرد. پس از ایجاد نعوظ کامل، برای جدا کردن وسیله از آلت بدون اینکه هوایی وارد محفظه کنید و آن را از جای خود تکان دهید کش لاستیکی را یکباره از روی محفظه به بیخ آلت بلغزانید و محفظه را از روی آلت جدا کنید.

استفاده از دستگاه وکیوم مردانه به عنوان وسیله ای برای تمرین درمانی

استفاده از دستگاه وکیوم مردانه جنسی به عنوان تمرین درمانی می تواند یک روز در میان به مدت 30 دقیقه به صورت دو نوبت 35 دقیقه ای با یک استراحت 5 دقیقه ای ما بین آن به صورت ماساژ درمانی صورت گیرد.

برای شروع تمرین مراحل آماده سازی را همانطور که در بالا به آن اشاره شد انجام دهید. در این روش پس از به نعوظ رساندن کامل، آلت را داخل محفظه شیشه ای به مدت 35 دقیقه نگه دارید. دقت کنید هر 30 ثانیه یک بار شلنگ انتهای محفظه را جدا کرده و با کشیدن سوپاپ، هوای داخل محفظه را خالی کنید و مجددا شروع به پمپاژ کنید.

نکات مهم در زمان استفاده از دستگاه وکیوم جنسی مردانه

  • کش لاستیکی را بیش از 35 دقیقه در حین نزدیکی بر روی آلت نگذارید.
  • برای نظافت، تنها محفظه و کش های لاستیکی را با آب ولرم و صابون بشویید.
  • از مکش بیش از حد که منجر به ایجاد درد یا فشار بر روی آلت گردد، اکیدا خودداری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.