مقالات

روغن خراطین

روغن خراطین

چند سالیست که نام یک روغن معجزه گر در تبلیغات مختلف به گوش می رسد. بله! درست حدس زدید؛ روغن خراطین که شاید نام چندان خوشایندی نداشته باشد با این حال اگر با فواید آن آشنا گردید قطعا نظر شما در خصوص این ماده جادویی و زیبایی بخش تغییر خواهد کرد. می گویید چگونه؟ با ما همراه باشید تا شما را با این روغن بی نظیر آشنا سازیم. با مستر کینگ همراه باشید!

قبل از این که سراغ متن اصلی برویم، اشاره کنیم که مستر کینگ فروش روغن خراطین اصل را با بهترین قیمت انجام می دهد. به بخش فروشگاهی ما مراجعه کنید یا از لینک زیر برای خرید روغن خراطین استفاده کنید.

 

 • خرید روغن خراطین

روغن خراطین

روغن خراطین طراوت

 

روغن خراتین – خراطین اصل و درجه یک!

روغن خراطین چیست؟

روغن خراطین حاصل روغن گونه ای کرم خاکی، روغن زالو و درصد بسیار کمی از روغن کنجد است. بله درست شنیدید؛کرم خاکی و زالو! به  احتمال بسیار زیاد حس بدی به شما دست داده است اما اگر در محتوای اصلی بسیاری از داروهای پزشکی دقت کنید متوجه خواهید شد که سلامت جسمی ما در گرو بسیاری از این مواد طبیعی قرار دارد. بنابراین بهتر است حساسیت بی مورد را کنار گذاشته و به نتایج شگفت انگیز این روغن بیاندیشید.

روغن خراطین

کاربرد روغن خراطین

روغن خراطین در موارد مختلفی اعم از ورزش، بهداشت، پزشکی و … کاربرد دارد اما عملکرد اصلی و شناخته شده این روغن در زیبایی و سلامت پوست و مو و افزایش حجم اعضای بدن است. انسان ها در قرن حاضر بیش از هر زمان دیگری به ظاهر خود توجه دارند و به دنبال راه های مناسب برای ارتقای سطح ظاهری خود هستند.

ظاهر یک انسان صرفا در سر و صورت او خلاصه نمی شود بلکه دیگر اندام های بدن را نیز در بر می گیرد. شاید باور کردنی نباشد اما روغن خراطین اصل برای زیبا سازی تمام اعضای بدن بکار می رود. در ادامه علاوه بر مهمترین تاثیر این روغن، تاثیرات موردی آن بر اعضای بدن را مورد بررسی قرار می دهیم.

مهمترین تاثیر روغن خراطین

افزایش حجم موضعی مهمترین تاثیر فیزیکی موجود در نتیجه استفاده از روغن خراطین است. امروزه افزایش حجم برخی از اندام های بدن با استقبال بسیار زیادی رو به رو است. بسیاری از فعالیت های ورزشی، داروهای مصرفی، موضعی، دستگاه ها و حتی عمل های جراحی با هدف تغییر در سایز یک عضله و افزایش حجم آن صورت می گیرد.

در این میان اندام های جنسی زنان، آلت تناسلی مردانه و حجیم کردن لب و گونه ها به عنوان مهمترین مواضع قابل استفاده برای روغن خراطین معرفی شده اند با این حال این روغن در دیگر اعضای بدن نیز با اهداف خاصی بکار می رود. در ادامه به طریقه مصرف روغن و تاثیر آن بر اندام های بدن می پردازیم.

طریقه مصرف روغن خراطین

برای استفاده از روغن خراطین ابتدا باید موضع مورد نظر را شسته و کاملا تمیز نمایید. تا زمان خشک شدن ناحیه مورد نظرتان صبر کنید. سپس چند قطره از روغن را روی سینه، باسن، آلت تناسلی، صورت و هر جای دیگری که مدنظرتان است بریزید.

باید یک نقطه مرکزی در نظر گرفته و با اعمال کمی فشار، عضو آغشته به روغن را ماساژ دهید. ماساژ باید بین پنج الی ده دقیقه به طول انجامد. پس از آن یک حوله آغشته به آب سرد را روی موضع بیاندازید تا روغن جذب پوست شده و تثبیت گردد.

تاثیر روغن خراطین بر افزایش سایز سینه های زنان

سینه های زنان یکی از مهمترین اندام های جنسی آنان است که بسیار مورد توجه بوده و بسیاری از زنان را به امتحان روش های مختلفی جهت افزایش سایز سینه وادار می کند. بسیاری از روش های متداول از جمله سوتین های اسفنجی یک روش موقت بوده و هرگز قادر به افزایش سایز دائمی سینه نخواهد بود.

با توجه به اهمیت موضوع در بسیاری از زنان و بویژه دختران مجرد، روغن خراطین اصل با هدف افزایش سایز سینه و حجیم شدن آن و همچنین سفت شدن و رفع افتادگی سینه، یک نتیجه دهی قطعی داشته و بدون بازگشت خواهد بود. دقت کنید که در صورت استفاده از این روغن جهت افزایش حجم سینه باید دوره درمان را کامل کنید.

بنابراین باید دو الی سه ماه و روزی دو بار استفاده از روغن خراطین برای افزایش حجم سینه را انجام دهید اما تداوم و پایداری تاثیر روغن به استفاده چهار الی شش ماهه از آن بستگی دارد.

روغن خراطین

خواص روغن خراطین برای سینه

روغن خراطین از قدیم برای درمان و زیبایی استفاده می شد و از این رو اعتبار خود را حفظ کرده است. که اگر اینگونه نبود تا امروز نامش بر روی زبان ها به عنوان روغن جادویی جاری نمی شد.

اگر مایل به داشتن یک اندام ایده آل هستید پیشنهاد ما استفاده از روغن خراطین اصل می باشد. روغن خراطین باعث جریان گرفتن خون در رگ ها و افزایش حجم در بدن می گردد.

به زبان ساده تر از روغن خراطین بر روی اندام های خاص مثل سینه استفاده می توان کرد و باعث تغییر شکل و ظاهر همان اندام شد.

این روغن محصولی کاملٱ ارگانیک می باشد و می تواند به حجم سایز سینه ها و همچنین سفت شدن آنها کمک شایانی نماید.

کلاژن که در این روغن وجود دارد در افزایش سایز سینه ها بسیار تاثیر گذار است و فرد را به رسیدن سینه های نرمال کمک می کند.

طریقه مصرف روغن خراطین برای سینه

ابتدا سینه ها را با آب و صابون بشویید تا کاملاً منافذ پوست بازگردند. سپس به مدت ۱۰ دقیقه ماساژ دهید تا پوست به قرمزی بزند.

پس از آن چند قطره از روغن طبیعی خراطین را برداشته و بر روی پوست خود بریزید و شروع به ماساژ دادن نمایید تا کاملاً روغن جذب پوست گردد.

این ماساژ بهتر است بین ۵ تا ۱۰ دقیقه صورت پذیرد تا روغن به طور کامل جذب پوست شود.
روزی ۲ بار و تا مدت ۶۰ تا ۷۰ روز این روش را به طور منظم و مداوم انجام دهید تا متوجه تغییر سایز سینه های خود گردید. البته این زمان و تاثیر گذاری می تواند در هر فردی متغیر باشد. پس برای نتیجه گرفتن عجله نکنید.

عوارض استفاده

تا حد ممکن روغن خراطین برای سینه ، هیچ عوارضی را در پی ندارد. اما ممکن است در بعضی افراد حساسیت ایجاد کرده و باعث ایجاد جوش شود که به مرور قابل درمان می باشد و یک عارضه جدی به حساب نخواهد آمد.

آیا روغن خراطین در افزایش حجم باسن موثر است؟

علاوه بر سینه، باسن نیز یکی از مهمترین اندام های جنسی زنانه است که امروزه به شدت در مرکز توجهات زیبایی قرار دارد. انواع مختلفی از پروتزها و عمل های جراحی با هدف افزایش حجم باسن و برجسته شدن آن صورت می گیرد که اغلب عاری از خطر و عارضه نیستند. روغن خراطین اصل قادر است در یک دوره چند ماهه حجم باسن را افزایش داده و آن را به میزان مطلوبی برجسته نماید.

برای افزایش حجم باسن باید یک دوره طولانی از روغن استفاده نمایید. بهتر است این دوره بیش از مدت زمان مورد نیاز برای افزایش حجم سینه باشد.

طرز استفاده از روغن خراطین برای باسن چگونه است؟ طرز استفاده از روغن خراطین برای باسن برای اثر بخشی بهتر پس از استفاده ۶۰ الی ۷۰ روزه نتایج خود را نمایان خواهد کرد. شما می توانید به جز کاربرد آن برای افزایش سایز باسن و سینه روی اندام های خصوصی، مفاصل برای کاهش درد و زیر چشم برای کاهش گودی استفاده کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید استفاده از این روغن در هر یک از این موارد گفته شده، موثر است.

در اصل اگر قرار است از آن برای افزایش سایز باسن استفاده شود تاثیر گذاری خود را خواهد گذاشت. و اگر قرار است برای کاهش گودی چشم بکار رود هم تنها همین عملکرد را از خود نشان خواهد داد. این یعنی آنکه اولاً شما یک روغن هوشمند در اختیار دارید. و دوم اینکه اگر روغن خراطین اصل را تهیه نکنید نمی توانید نتایج یاد شده را کسب کنید. پس مراقب باشید و برای خرید این روغن هوشمندانه عمل کنید.

آشنایی با طرز استفاده از روغن خراطین برای باسن و حجم دهی آن

طرز استفاده از روغن خراطین برای باسن شاید گزینه پر تقاضا تری نسبت به سینه ها یا اندام خصوصی به شمار بیاید. خیلی از خانم ها به دلایل مختلف، از کوچک بودن سایز این ناحیه از بدن خود راضی نیستند. اما این مشکل چندان جدی نیست. روغن خراطین بدون عوارض جانبی نیاز شما را به استفاده از محصولات شیمیایی یا عمل های تهاجمی را از بین خواهد برد.

قبل از آشنایی  باید بدانید که این پشتکار شماست که کمک می کند به نتیجه دلخواه برسید. شما با تنها ۲ یا ۳ روز مصرف روغن خراطین نمی تواند انتظار حجیم شدن و زیباتر شدن ناحیه باسن خود باشید. پس لطفاً واقع گرایی را فراموش نکنید.

اول ناحیه مورد نظر را به خوبی با آب و صابون شستشو دهید. حتی به جای این کار می توانید بعد از حمام ماساژ با روغن خراطین روی باسن را انجام دهید. شستشو و بخار آب به پوست این ناحیه اجازه می دهد که منافذ را باز کرده و در نتیجه اعمال روغن روی آن بسیار بهتر و قوی تر انجام خواهد شد. شما می توانید به خورد رفتن روغن خراطین را در این شرایط به نسبتی که پوستتان چرب یا کثیف است مشاهده کنید.

مرحله دوم طرز استفاده از روغن خراطین برای باسن

بعد از شستشو ماساژ ناحیه مورد نظر را آغاز کنید، تا رنگ آن به سرخی گرایش پیدا کند. این مرحله از آشنایی به این دلیل انجام می شود که خون را در این بخش به گردش بیندازیم و به روغن کمک کنیم تا به خوبی به خورد پوست برود و تاثیر دلخواه را در دراز مدت به نمایش بگذارد. برای ماساژ دادن این ناحیه می توانید ابتدا به حالت دورانی آن را گردش دهید و سپس با یک فشار آرام گردش خون داخل این ناحیه را سرعت ببخشید.

در این مرحله از طرز استفاده از روغن خراطین برای باسن چند قطره از روغن را روی ناحیه مورد نظر بریزید و مجدداً به حالت دورانی ماساژ را شروع کنید. این روش ماساژ مثل مرحله قبل باید با سرعت مناسب و بدون آوردن فشار زیاد به این بخش از بدن باشد.

اگر می خواهید روغن خراطین کاملاً به خورد پوست برود می توانید این کار را ده دقیقه متوالی انجام دهید. بعد از اینکه زمان به اتمام رسید یک پارچه تمیز را کمی مرطوب کنید ( با آب سرد) و روی ناحیه مورد نظر قرار دهید. همچنین می توانید پس از انجام این کار یک خوراکی با طبع سرد میل کنید. این کار برای افرادی که طبع گرم دارند بسیار توصیه می شود. چرا که طبع روغن خراطین گرم است و برای این دسته افراد باعث شکل گیری جوش خواهد شد. اعمال پارچه مرطوب با آب سرد هم به همین دلیل انجام خواهد شد.

در مرحله نهایی باید بگذارید تا یک ساعت کامل پوست و روغن به خوبی استراحت کنند. سپس می توانید این ناحیه را شستشو دهید و به امور روزمره خود بپردازید. به یاد داشته باشید که انجام ماساژ روغن خراطین برای حجیم شدن باسن باید طی ۲ الی ۳ بار در یک روز انجام شود. در غیر این صورت نتیجه دلخواهی که انتظارش را دارید بیشتر از ۶۰ یا مثلا ۷۰ روز دریافت خواهد شد. فروشگاه مستر کینگ برای ارائه محصولات بهتر و راهنمایی های بیشتر در خدمت شماست.

افزایش حجم و طول آلت تناسلی مردانه با روغن خراطین

آقایان چندان علاقه ای ندارند با چنین روش هایی سایز آلت خود را افزایش دهند با این حال نتایج به دست آمده اثبات نموده است تمام مردانی که از روغن خراطین و طبق برنامه و دستور العمل مشخص شده استفاده کرده اند از نتایج دوره آزمایش راضی بوده و با افزایش قطر و طول آلت تناسلی مواجه شده اند.

شما نیز اگر چندان اهل پول خرج کردن برای دستگاه ها و داروهای گران قیمت با هدف افزایش حجم و طول آلت تناسلی خود نیستید، بهتر است از روغن خراطین اصل استفاده کنید. قطعا نتیجه مطلوب و رضایت بخشی را تجربه خواهید نمود.

لازم به ذکر است که افزایش حجم و طول آلت تناسلی با ایجاد تاخیر در انزال مرد همراه بوده و می تواند تاثیر بسزایی در افزایش لذت جنسی و درمان زود انزالی نیز داشته باشد.

تاثیر روغن خراطین بر صورتروغن خراطین

بسیار از خانم ها و تعداد محدودی از آقایان روغن خراطین را با اهداف ذیل خریداری می کنند:

 • افزایش حجم گونه
 • افزایش حجم لب
 • افزایش حجم کلی صورت های لاغر و استخوانی
 • رفع چین و چروک
 • رفع خط خنده و لبخند
 • رفع گودی زیر چشم
 • تقویت موی سر و افزایش خون رسانی به پوست سر
 • افزایش موضعی برخی از اندام های عضله ای در ورزش های مختلف از جمله بدن سازی

روغن خراطین برای صورت چند روزه جواب میدهد؟

انتظار اثر شگفت انگیز و فوق العاده از روغن خراطین برای پوست صورت نداشته باشید. اثر روغن خراطین فوری نیست و بعد از مصرف در طی چهار تا شش ماه استفاده اثرات خود را نشان می دهد.

اثر روغن خراطین برای لک صورت چگونه است؟

در برخی منابع طب سنتی ادعا شده است که استفاده از روغن خراطین می تواند پوست را شفاف کند. همچنین باعث کاهش چین و چروک پوست شود. ماساژ روغن خراطین روی پوست صورت، می تواند خونرسانی به صورت را افزایش دهد و باعث شادابی و نشاط پوست صورت شود.

خواص روغن خراطین برای پوست

نقشی که این  روغن طبیعی در زیبایی پوست دارد، خود به چند بخش مختلف تقسیم می شود:

 1. رفع چین و چروک:وجود آلانتوئین و پروتئین در این روغن، حجم از دست رفته و فرورفتگی پوست را ترمیم می کند. به این ترتیب خطوط ریز و درشت، ترک های پوستی، جای جوش، آکنه و عارضه هایی شبیه به این موارد، از طریق استعمال منظم روغن خراطین از بین می رود.
 2. رفع تیرگی:ناحیه تیره زیر چشم ظاهر ناخوشایندی به چهره شما می دهد. اگر به فکر درمان این عارضه هستید، روغن خراطین یک راهکار طبیعی است که به شما پیشنهاد می دهیم. آمینواسیدهای موجود در این روغن، سلول های این ناحیه از پوست صورت را تغذیه کرده و باعث می شود که بافت یکدست و روشن تری پیدا کنند.
 3. جوانسازی پوست:این فایده روغن خراطین بیشتر برای خانم ها جذابیت دارد. انواع آمینواسید، پروتئین و اسیدهای چرب موجود در روغن خراطین، بافت پوست را ترمیم کرده و سطح صاف و یکدستی در آن به وجود می آورند.

 

روغن خراطین

تفاوت روغن اصل و غیر اصل

روغن خراطین اصل بدون ذره ای مواد شیمیایی تولید می گردد. این روغن در حالت طبیعی دارای بوی ناخوشانیدی است که ممکن است برخی از خریداران را آزرده نماید.

برخی از تولید کنندگان با هدف کسب مشتری و به دست گرفتن بازار هدف، اقدام به افزودن موارد شیمیایی و کاهش یا حذف این بوی نامطبوع می نمایند و در مقابل کیفیت محصول را به شدت کاهش می دهند.

بسیاری از محصولات غیر اصل به شدت حساسیت زا بوده و با استفاده از آن ها، طول دوره درمان و دریافت نتیجه مطلوب و ماندگار بسیار طولانی می گردد.

خرید روغن خراطین اصل

وب سایت مستر کینگ با هدف ارائه محصولات اصل اقدام به فروش روغن خراطین نموده است. قیمت روغن خراطین اصل را می توانید به صورت آنلاین و کاملا آپدیت شده در وب سایت ما مشاهده نمایید. در صورت تماس با مشاوران وب سایت مستر کینگ می توانید سوالات خود را در خصوص خرید اینترنتی روغن اصل و نحوه استفاده دقیق و عملکرد آن مطرح نمایید.

فروشگاه اینترنتی ما کیفیت و نتیجه دهی قطعی این محصول را برای شما تضمین نموده  و آن را با بهترین قیمت ممکن به فروش می رساند. در صورت تمایل می توانید هم اکنون اقدام به سفارش این محصول کنید. دوستان عزیز، اگر روغن خریداری شده اصل نباشد، هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت! این سایت روغن خراطین اصل به فروش می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.