مقالات

کاندوم برقی (ویبراتور)

کاندوم برقی

کاندوم برقی (ویبراتور) می تواند یک تحول بزرگ در رابطه جنسی شما ایجاد نماید. کمتر مردی را می توان یافت که در دوران مختلفی از زندگی زناشویی در خصوص ارگاسم و تحرک جنسی همسر خود دچار سردرگمی نشده باشد. برخی از زنان به علل مختلف روانی و برخی دیگر به علت سردی مزاج در خصوص ارگاسم و تحریک جنسی بسیار ضعیف عمل نموده و ممکن است طی دوره های طولانی این لذت را تجربه نکنند.

امروزه متخصصیین و سکسولوژیست ها بر این عقیده اند که لذت جنسی مرد در رابطه ای که زن به ارگاسم نمی رسد بسیار کاهش یافته و رابطه رضایتمندی را سبب نمی گردد. برخی مواقع درمان مسائل جنسی زنان و مردان با استفاده از وسایل ارزان و بدون نگرانی خاصی صورت می گیرد. در این زمینه می توان به کاندوم برقی اشاره کرد که قادر است ناتوانی جنسی زن را در مدت زمان کوتاهی رفع نماید. با مستر کینگ همراه باشید!

کاندوم برقی و یک رابطه جنسی پر هیجان

رابطه جنسی اگر همیشه به یک شکل صورت گیرد و طرفین سعی در تغییر حالات و روحیات و افزایش میزان لذت جنسی یکدیگر نداشته باشند بیشتر به یک اقدام عادی شبیه بوده و مشمول یک رابطه پر از هیجان و لذت جنسی نخواهد بود. بنابراین بهتر است از تمامی پیشرفت های صورت گرفته در این عرصه با تحقیق و تفحص استقبال نموده و لحظاتی رویایی را برای یکدیگر رقم بزنید.

به این فکر نکنید که شریک جنسی تان در ارگاسم مشکل خاصی دارد یا خیر، بلکه خرید کاندوم ویبراتور در هر صورت به ایجاد و یا افزایش لذت جنسی خواهد انجامید. کاندوم برقی یکی از بهترین محصولاتی است که شما در راستای احترام به نیازهای جنسی همسرتان تهیه می کنید با این حال با افزایش لذت و بهره گیری شما نیز از رابطه جنسی همراه بوده و قادر به خلق لحظات پرشوری برای خود و شریک جنسی تان خواهید بود.

کاندوم ویبراتور

عملکرد کاندوم برقی

کاندوم برقی یک جنس ژله ای داشته و به راحتی قابلیت تغییر سایز و ایجاد تناسب با انواع آلت های باریک تا کلفت را دارد بی آنکه نگران پاره شدن و یا آسیب به طراحی اولیه آن باشید. این کاندوم دارای یک باتری بسیار کوچک به اندازه باتری ساعت مچی بوده و باتری آن نیز قابل تعویض است. حلقه ویبراتور باید در انتهای آلت تناسلی سفت شده قرار گرفته و قسمت ویبراتور باید در قسمت بالا باشد. با فشار دادن دکمه کناری، ویبره های لرزاننده حلقه شروع به لرزش کرده و پس از ورود آلت تناسلی به داخل واژن، قسمت ویبراتور قادر به لمس کلیتروس و افزایش لذت جنسی زن می گردد.

افزایش لذت جنسی زن در ارگاسم با انقباض شدید ماهیچه های داخلی واژن همراه بوده و می تواند لذت جنسی مرد را به دنبال تنگ شدن لوله واژن تا چندین برابر افزایش دهد. بنابراین این وسیله صرفا برای افزایش لذت جنسی زن طراحی نشده و قادر به افزایش این لذت در طرفین یک رابطه جنسی است.

کاندوم ویبراتور و رابطه جنسی محافظت شده

شما می توانید برای محافظت از رابطه جنسی خود این کاندوم را به همراه دیگر کاندوم های معمولی همچون کاندوم تاخیری، خاردار، روان کننده و مواردی از این قبیل استفاده کنید. این کاندوم صرفا به علت ایجاد پوشش جزیی بر روی آلت تناسلی با عنوان کاندوم معرفی می گردد و عملکرد عمومی دیگر انواع کاندوم ها را ندارد.

کاندوم ویبراتور که با عنوان حلقه ویبراتور نیز شناخته می شود برای پیشگیری از بارداری، پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی، پیشگیری از عفونت های قارچی و مواردی از این قبیل بکار نمی رود و صرفا به عنوان یک وسیله تحریک کننده جنسی شناخته می شود. بنابراین لازم است پیش از دخول محافظت های مورد نیاز را برای رابطه جنسی خود اعمال کنید.

نحوه خرید کاندوم برقی

اگر قصد خرید کاندوم ویبراتور و یا همان کاندوم برقی را دارید بهتر است از یک فروشگاه کاملا مطمئن آن را تهیه نمایید. ما به شما فروشگاه مستر کینگ را پیشنهاد می دهیم. فروشگاه مستر کینگ در یکی از جدیترین اقدامات خود، مبادرت به فروش کاندوم برقی و یا همان فروش کاندوم ویبراتور نموده است.

شما می توانید قیمت کاندوم برقی را در این وب سایت به صورت کاملا آنلاین مشاهده نمایید. قیمت محصولات فروشگاه مستر کینگ با توجه به کیفیت، برند و ارزش اقتصادی کالا تعیین شده و فروشنده از درج قیمت های غیر واقعی خودداری نموده است. در صورت تمایل با شماره تلفن های درج شده در این وب سایت تماس گرفته و این محصول را سفارش دهید.

کاندوم سایز کوچک

 

عوارض کاندوم برقی یا ویبراتور چیست ؟

مهم ترین نکته ای که از استفاده از کاندوم برقی می تواند به شما کمک کند این است که اگر ویبراتور شما یک بار مصرف هست حتما بعد از هر بار استفاده تعویض انجام بدید در غیر این صورت بعد از استفاده حتما ویبراتور را بشورید. نکته ای دیگه ای که می تواند مفید باشد این استف که استفاده از کاندوم برقی خطر پاره شدن کاندوم را افزایش می دهد اگر کاندوم پاره شد حتما دست نگه دارید و کاندوم جدیدی استفاده کنید.

نحوه استفاده از کاندوم های برقی چگونه است ؟

روش استفاده از کاندوم های برقی خیلی پیچیده نیست کافی است که بازش کنید و وارد آلت تناسلی کنید. جنس این کاندوم ها بسیار نرم و انعطاف پذیر می باشند و به راحتی می توانید روی کاندوم از کاندوم برقی استفاده کنید.

وقتی استفاده شما از این کاندوم همه می شود کاندوم دارای باکتری ها و میکروب های زیادی است و شما قبل از شستن آن هرگز نمی توانید دوباره از آن استفاده کنید چون میکروب و عفونت وارد بدن شما می شود.

هم چنین برخورد این میکروب ها به بدن شما باعث مشکلات پوستی هم می شود. گاهی هم امکان دارد در زمان رابطه خود لاتکس کاندوم برقی پاره شود در این صورت هرگز با آن کاندوم ادامه ندهید و به تعویض آن بپردازید چون در صورت پارگی لاتکس میکروب های زیادی وارد پوست و بدن شما می شود و مشکلات زیادی را برای شما در پیش دارد.

فواید اصلی کاندوم برقی عبارتند از:

  • کمک کردن به طولانی تر شدن رابطه جنسی
  •  برطرف کردن مشکلات نعوظ و زود انزالی در آقایان
  •  به دلیل داشتن لرزش های ریتمیک این کاندوم باعث افزایش لذت جنسی در خانم ها می شود.
  •  در به ارگاسم رسیدن سریع خانم ها موثر است.
  •  استفاده همزمان از کاندوم های متفاوت و اسپری و ژل های تاخیری با کاندوم برقی

 عملکرد کاندوم برقی چگونه است؟

کاندوم برقی یک نوع حلقه ای است که به حلقه ویبراتور معروف است. محل قرار گرفتن این حلقه در دور و انتهای آلت تناسلی همسر شما است هم چنین این حلقه دارای قدرت انعطاف پذیری بالایی است.جنس حلقه ویبراتور از لاتکس طبیعی است. عملکرد این حلقه به وسیله یک باتری خیلی کوچک که داخل حلقه وجود دارد است. داخل این ویبراتور یک موتور نسبتا کوچک وجود دارد که از باتری موجود در این حلقه تغذیه می کند و باعث ویبره و چرخیدن این حلقه می شود.

وقتی لاتکس موجود در کاندوم برقی پاره می شود چه اقدامی باید کرد؟

گاهی هم امکان دارد در زمان رابطه خود لاتکس کاندوم برقی پاره شود در این صورت هرگز با آن کاندوم ادامه ندهید و به تعویض آن بپردازید چون در صورت پارگی لاتکس میکروب های زیادی وارد پوست و بدن شما می شود و مشکلات زیادی را برای شما در پیش دارد.

کاندوم برقی (ویبراتور)

فواید کاندوم برقی چه چیزهایی است؟

کمک کردن به طولانی تر شدن رابطه جنسی برطرف کردن مشکلات نعوظ و زود انزالی در آقایان به دلیل داشتن لرزش های ریتمیک این کاندوم باعث افزایش لذت جنسی در خانم ها می شود. در به ارگاسم رسیدن سریع خانم ها موثر است.

این کاندوم چگونه به رفع مشکلات زود انزالی و نعوظ در آقایان کمک می کند؟

دلیل اینکه این کاندوم در طولانی شدن نعوظ مردان و برطرف کردن مشکلات نعوظی موثر است این است که این وسیله به کنترل کردن شدت جریان خونی که از آلت تناسلی مردان خارج می شود کمک می کند و آن را به خوبی کنترل می کند. علاوه بر این مورد فشارهایی که توسط این کاندوم برقی به اطراف آلت تناسلی وارد می شود به نعوظ بهتر مرد و تاخیر در انزال و طولانی تر شدن رابطه کمک می کند.

نحوه ارسال کاندوم ویبراتور کاملا محرمانه است!

در صورت خرید حلقه ویبراتور نگران نحوه ارسال و دریافت بسته پستی نباشید. ارسال تمام محصولات این فروشگاه به صورت محرمانه صورت می گیرد بدین معنا که هیچ کسی قادر به تشخیص محتویات بسته پستی پیش از گشودن آن نمی  باشد. با توجه به مسائل احتیاطی بسته صرفا به شما تحویل داده می شود. در صورت لزوم می توانید فرد و یا افراد دیگری را نیز جهت دریافت بسته پستی معرفی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.