مقالات

کاندوم عروسکی

کاندوم عروسکی

برخی از محصولات جنسی جنبه سرگرمی داشته و برای ایجاد تغییر در فضای کلی روابط خصوصی تولید می شوند به عنوان مثال می توان به کاندوم عروسکی اشاره کرد. این کاندوم صرفا یک وسیله جنسی همچون اسباب بازی های کودکانه بوده و کاربرد خاصی همچون مزایای عمومی دیگر انواع کاندوم ها را ندارد.

کاندوم ایموجی دار نیز گونه ای از کاندوم های عروسکی است که به صورت ایموجی های مختلف طراحی شده و مناسب با حالت آلت تناسلی مردانه به خط تولید می رسند. این کاندوم ها اغلب به عنوان فاندوم و به معنای یک وسیله مناسب جهت سرگرمی و شوخی نیز شناخته می شوند. در ادامه به معرفی بهتر و تخصصی تر این محصول جنسی بسیار عجیب و غریب می پردازیم.

جنس کاندوم عروسکی یا ایموجی دار

کاندوم ها اغلب از جنس لاتکس هستند اما انواع مختلفی از کاندوم های غیر لاتکس، پلی اورتان و سیلیکونی نیز موجود بوده و تولید آن ها در حال گسترش است. کاندوم عروسکی یا ایموجی دار نیز ممکن است با هر کدام از جنس های مورد نظر تولید گردد. فروش انواع مختلف این کاندوم با جنس لاتکس بسیار متداول تر بوده و انواع مختلف آن با دیگر جنس های موجود کمتر در خط تولید قرار می گیرند.

موارد مصرف کاندوم عروسکی یا ایموجی دار

کاندوم عروسکی یک وسیله جالب برای آمادگی شریک جنسی تان و کاهش استرس وی از برقراری اولین روابط جنسی با شماست. همچنین ممکن است با هدف تغییر حالات یکنواخت و تکراری در زمان رابطه جنسی مورد استفاده واقع گردد. دقت کنید که اغلب این کاندوم ها برای رابطه جنسی کامل مناسب نبوده و بهتر است پیش از شروع دخول آن را با یک کاندوم معمولی جایگزین کنید. برخی از انواع کاندوم عروسکی یا ایموجی دار با هدف استفاده در زمان رابطه جنسی کامل طراحی شده اند و اغلب از پهنای بسیار زیادی برخوردار نیستند.

رابطه دهانی و کاندوم عروسکی یا ایموجی دار

رابطه دهانی در صورتی که با استفاده از کاندوم صورت گیرد یک فعالیت مناسب جنسی است که علاوه بر افزایش لذت جنسی مرد به انتقال بیماری های مقاربتی به ناحیه دهان زن و یا انتقال ویروس های موجود در دهان به آلت تناسلی مردانه نمی انجامد. کاندوم عروسکی در این خصوص ممکن است وسیله ای مناسب باشد اما نمی توان این خصوصیت را در رابطه با تمامی کاندوم های عروسکی یا ایموجی دار بیان نمود.

برخی از کاندوم های عروسکی از جنس سیلیکون بوده و کاملا ژله ای هستند. علاوه بر جنس سیلیکونی ممکن است کلاهک کاندوم به صورت غیر طبیعی بزرگ باشد و قابلیت قرار گیری در داخل دهان را نداشته باشد. بنابراین اگر برای رابطه دهانی اقدام به خرید کاندوم عروسکی یا ایموجی دار می کنید به سایز کاندوم دقت کنید. اصولا سایز کاندوم از حیث قطر و پهنا بر روی جعبه مورد نظر درج می گردد.

فروش کاندوم قابل شستشو

آیا کاندوم عروسکی قابل شستشو است؟

کاندوم ها اگر از جنس لاتکس و یا پلی اورتان باشند غیر قابل شستشو هستند البته این ویژگی در خصوص کاندوم پلی ایزوپرن نیز صدق می کند اما کاندوم های سیلیکونی قابل شستشو بوده و به دفعات مختلف قابل استفاده هستند. دقت کنید منظور ما کاندومی است که کاملا به صورت سیلیکونی طراحی شده است و اگر بخشی از کاندوم لاتکس، پلی اورتان یا پلی ایزوپرن باشد یکبار مصرف بوده و پس از استفاده باید به طرق بهداشتی دفع گردد.

ماده روان کننده موجود در جعبه کاندوم ایموجی دار

این محصول دارای یک ماده روان کننده است که به صورت مجزا در بسته پستی قرار گرفته و در صورت تمایل می توانید برای برقراری رابطه جنسی کامل از آن استفاده نموده و سپس شروع به فعالیت جنسی نمایید. این ماده به راحتی قابل استفاده بوده و پس از باز کردن پلمپ آن قادر به استعمال آن بر روی کاندوم هستید.

دقت کنید که ماده روان کننده را پس از قرار گیری کاندوم بر روی آلت تناسلی سفت شده استفاده نمایید چرا که در حالت عادی امکان عدم آغشته شدن برخی از قسمت های کاندوم به لوبریکنت یا همان ماده روان کننده وجود دارد. علاوه بر این در صورت لیز شدن کاندوم روان کننده پیش از سفت شدن آلت تناسلی و قرار گیری آن بر روی آلت، احتمال اینکه به درستی در محل مورد نظر قرار نگیرد افزایش یافته و ممکن است در حین رابطه جنسی از آلت تناسلی جدا گردد.

کاندوم ایموجی دار و پیشگیری از بارداری

کاندوم عروسکی یا ایموجی دار دارای ماده روان کننده برای امکان ایجاد دخول است با این حال چندان برای این عمل مورد سفارش واقع نمی شود و بهتر است برای برقراری رابطه جنسی کامل استفاده نشود چرا که تست های به عمل آمده از این محصول جنسی جالب نشان داده است که نمی تواند یک رابطه جنسی محافظت شده همچون دیگر انواع کاندوم ها را از حیث پشگیری از بارداری ناخواسته به دنبال داشته باشد.

برخی از تبلیغات صورت گرفته با بزرگ نمایی در این خصوص، کاندوم عروسکی یا ایموجی دار را برای پیشگیری از بارداری نیز مناسب دانسته اند در حال که صرفا جنبه تبلیغی داشته و پایه علمی ندارد. چنین تبلیغاتی حتی در داروخانه ها نیز صورت می گیرد و ممکن است در صورت پرسش برخی از مشتریان جهت مناسب بودن کاندوم عروسکی یا ایموجی دار برای پیشگیری از بارداری، با ارائه پاسخ مثبت محصولات خود را به فروش برسانند.

بیماری های مقاربتی و کاندوم عروسکی یا ایموجی دار

هرگز برای پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی از کاندوم عروسکی یا ایموجی دار استفاده نکنید. این جمله بهترین و کامل ترین هشدار مطلوب در خصوص تکذیب تمام تبلیغات صورت گرفته در این خصوص است. فریب تبلیغات را نخورده و پس از آمادگی کامل برای برقراری رابطه جنسی از محصولات مطئمن تر و با ضخامت بیشتر استفاده کنید. پیشگیری از انتقال بیماری های جدی همچون ویروس اچ آی وی، هپاتیت، تبخال، زگیل تناسلی و موارد دیگر به استفاده از محصولات استاندارد و کاملا ایمن و تایید شده از جانب موسسات بهداشتی نیاز دارند.

عوارض استفاده از کاندوم عروسکی یا ایموجی دار

این کاندوم در صورتی که با توجه به ابتدایی ترین کاربرد ممکن، یعنی برای ایجاد تغییر فضای موجود در رابطه جنسی مورد استفاده واقع گردد عارضه خاصی را ایجاد نمی کند. ممکن است تصور کنید چون کاندوم مورد نظر از جنس لاتکس است، بنابراین می تواند با ایجاد حساسیت در مرد و یا حتی زن در صورت دخول همراه باشد اما باید به این نکته توجه نمود که استفاده از کاندوم عروسکی یا ایموجی دار چندان متداول نبوده و صرفا به عنوان سرگرمی به کار می رود.

قرار نیست تمامی روابط جنسی شما طی یک دوره طولانی با استفاده از کاندوم عروسکی یا ایموجی دار صورت گیرد. حساسیت به لاتکس نیز اغلب در صورت تداوم مصرف با عوارض حاد تا مزمن همراه بوده و برای دفعات کم و به ندرت مسئله خاصی را ایجاد نمی کند.

قیمت کاندوم عروسکی یا ایموجی دار

کاندوم عروسکی یا ایموجی دار به ندرت در داروخانه های داخلی یافت می شود این امر باعث افزایش قیمت این محصول در برخی از داروخانه ها شده و حتی برخی از فروشگاه های اینترنتی نیز آن را با قیمت بسیار بالایی عرضه می کنند. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت کاندوم عروسکی یا ایموجی دار به وب سایت مستر کینگ و بخش معرفی محصولات مراجعه کنید. قیمت کاندوم عروسکی یا ایموجی دار در وب سایت ما به صورت همه روزه آپدیت شده و قیمت های واقعی و مناسب با کیفیت محصول را درج می نماییم.

کاندوم عروسکی یا ایموجی دار را از کجا تهیه کنیم؟

در صورتی که قصد خرید کاندوم عروسکی یا ایموجی دار را دارید میتوانید از انواع کاندوم عروسکی موجود در فروشگاه مستر کینگ بازدید نموده و پس از بررسی و انتخاب کاندوم مورد نظر خود نسبت به خرید آن اقدام نمایید.. ارائه محصولات جنسی با کیفیت بسیار بالا، برترین ه÷دف این وب سایت بوده و در راستای این هدف برای جلب اعتماد و رضایت مشتریان تلاش وافری نموده است. این محصول به صورت کاملا محرمانه پست شده و به شما تحویل داده می شود.

جهت مشاوره پیش از خرید و یا نحوه مصرف و یا هرگونه سوال دیگری در خصوص کاندوم عروسکی یا ایموجی دار و دیگر محصولات موجود در وب سایت، با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس گرفته و مشاوره مورد نظر را دریافت نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.