مقالات

کاندوم فلفلی یا تحریک کننده (گرم کننده)

کاندوم فلفلی

کاندوم فلفلی در مقایسه با کاندوم تاخیری یا همان کاندوم بی حس کننده از شهرت و سابقه کمتری برخوردار است اما کارکرد آن به گونه ای است که به سرعت در میان جوامع مختلف معرفی شد و هم اکنون نیز بازار پر رونقی را به خود اختصاص داده است. شاید برای شما هم سوال برنگیز باشد که وجه تسمیه کاندوم فلفلی چیست؟ در این مقاله به این سوال و بسیاری از سوالات دیگر در خصوص کاندوم تحریک کننده و یا فلفلی پاسخ می دهیم پس بهتر است در ادامه با همراه باشید.

وجه تسمیه کاندوم فلفلی

کاندوم فلفلی در واقع یک اصطلاح است و نام علمی و پزشکی آن، کاندوم گرم کننده و کاندوم تحریک کننده است. این کاندوم با افزایش دمای آلت تناسلی مردانه، وی را برای انجام یک رابطه جنسی با کیفیت آماده می سازد. همانگونه که می دانید دمای داخلی واژن تاثیر بسیاری بر لذت جنسی مرد می گذارد. این کاندوم قادر است دمای مورد نیاز برای یک رابطه جنسی فوق العاده را ایجاد نماید. در این کاندوم از هیچ گونه عصاره، پوره و یا عطر فلفل استفاده نمی شود و صرفا جهت ایجاد تفکر یک رابطه جنسی آتشین در ذهن مشتری به این عنوان معروف شده است.

 

کاندوم فلفلی یا تحریک کننده (گرم کننده)

کاندوم کاپوت نوتلا خاردار حلقوی گرم

کاپوت 7 کاره تاخیری گرم

کاندوم کاپوت انار گرم

 

تاثیر گذاری کاندوم فلفلی یا گرم کننده

کاندوم گرم کننده یا همان کاندوم تحریک کننده تاثیر بسیاری بر افزایش لذت جنسی زن و مرد دارد. بله! درست شنیدید. این کاندوم علاوه بر مرد برای زنان نیز لذت جنسی مطلوبی را به همراه خواهد داشت. استفاده از کاندوم گرم کننده با افزایش دمای داخلی واژن همراه بوده و افزایش دمای داخلی واژن نیز به ارگاسم زن و افزایش لذت جنسی وی در زمان رابطه منجر می گردد.

اغلب مردان با هدف افزایش لذت جنسی زن مبادرت به خرید این کاندوم می نمایند چرا که ارگاسم زن یکی از مهمترین مسائل یک رابطه جنسی موفق است و بسیاری از مردان با توجه به روحیات زنانه قادر به ایجاد یک لذت جنسی مطلوب برای همسر خود نیستند بنابراین بهتر است این روش کاملا بی دردسر را نیز امتحان کنید.

تاثیرات جانبی استفاده از کاندوم تحریک کننده

افزایش لذت جنسی و توانایی مرد در به ارگاسم رساندن زن می تواند نتایج بسیار مطلوبی به دنبال داشته باشد. ارگاسم زن یکی از مهمترین دلایل افزایش اعتماد بنفس جنسی در مردان است. مرد صرفا با یک رابطه بسیار قوی و محکم قادر به ارضای جنسی و روحی همسر خود در زمان رابطه است. ارگاسم زن و مرد می تواند به نتایج مطلوبی در دیگر جوانب زندگی منتهی گردد. ارتقای کیفیت روابط شخصی، خانوادگی و اجتماعی به همراه تاثیر مثبت در عملکرد روزانه افراد را می توان نتیجه یک رابطه جنسی موفق دانست.

کاندوم فلفلی و پیشگیری از بارداری

کاندوم محبوب ترین روش پیشگیری از بارداری در میان زنان است. استفاده از کاندوم می تواند خیال یک زن را در خصوص عدم حاملگی پس از رابطه جنسی راحت نماید و با توجه به افزایش موقتی حجم آلت تناسلی تاثیر بسیاری در افزایش لذت جنسی آن ها داشته باشد. پیشگیری از بارداری با استفاده از کاندوم دومین روش موثر جلوگیری از بارداری در سراسر جهان است و تقریبا به عنوان یک روش بدون عارضه شناخته می شود.

پیشگیری از بارداری به عنوان یکی از مزایای استفاده از کاندوم فلفلی می تواند علاوه بر اعطای یک لذت جنسی سرشار شما در خصوص پیشگیری از بارداری نیز یاری نماید.

پیشگیری از بیماری های مقاربتی با استفاده از کاندوم گرم کننده

مهم نیست کاندوم شما از چه نوع و جنسی و با چه کارکردی باشد؛ هر چه باشد نقش موثری در پیشگیری از بیماری های مقاربتی دارد. انتقال بیماری های مقاربتی، جدی ترین مسئله یک رابطه جنسی بوده و هم اکنون بسیاری از کشورهای جهان سوم با بهره گیری از فرهنگ غرب سعی دارند حداکثر تلاش خود را جهت اطلاع عموم از این بیماری ها و روش های پیشگیری از آن ها بکار گیرند.

زمانی که سخن از نحوه پیشگیری از بیماری های مقاربتی به میان می آید هیچ دستگاه و وسیله ای به اندازه کاندوم به ذهن خطور نمی کند. بنابراین می توان گفت کاندوم تحریک کننده علاوه بر افزایش لذت جنسی تاثیر بسیاری در پیشگیری از ابتلا به بیماری های مقاربتی دارد.

کاندوم فلفلی و کاهش حساسیت ناحیه تناسلی

ایجاد حساسیت و التهاب در ناحیه تناسلی یکی از آزار دهنده ترین اتفاقاتی است که می تواند در زندگی یک فرد رخ دهد. درمان حساسیت و التهاب واژن بسیار سخت تر و نیازمند دوره درمانی طولانی تری در مقایسه با آلت تناسلی مردان است چرا که این ناحیه  اغلب مرطوب بوده و در معرض جریان هوا قرار ندارد. این امر ممکن است به عفونت های قارچی و باکتریایی در ناحیه تناسلی بیانجامد. بنابراین برای جلوگیری از ایجاد حساسیت ناشی از ورود اسپرم به داخل واژن بهتر است از انواع کاندوم ها  و در صورت تمایل از کاندوم تحریک کننده استفاده کنید.

 

کاندوم فلفلی یا تحریک کننده (گرم کننده)

کاندوم ناچ کدکس تحریک کننده و تاخیری نوبل

 

 

چه کسانی نباید از کاندوم تحریک کننده استفاده کنند؟

در صورتی که تصور می کنید به انزال زودرس مبتلا هستید بهتر است از این کاندوم ها استفاده نکنید. با این حال امروزه انواع کاندوم های فلفلی با خاصیت تاخیری نیز عرضه شده اند که می تواند انزال را به تاخیر بیاندازد اما دقت کنید که کاندوم های بی حس کننده که با عنوان کاندوم های تاخیری عرضه می شوند، خاصیت حرارت دهی کاندوم های فلفلی را کاهش داده و می توان گفت اثرات ضد و نقیضی دارند.

کاندوم تحریک کننده برای چه افرادی مناسب است؟

اغلب کسانی که مدت زمان زیادی از رابطه جنسی آنان می گذرد و همواره شرایط ایجاد رابطه جنسی را دارند بهترین گروه موجود برای استفاده از کاندوم های تحریک کننده هستند. این دسته از افراد علاقه بسیاری به تجربه مجدد روزهای اولیه برقراری رابطه جنسی دارند یعنی زمانی که به شدت تحریک شده و رابطه موفقی را تجربه می کردند. کاندوم تحریک کننده به خوبی قادر است چنین تجربه ای را برای فرد و با کیفیت مطلوب بازسازی نماید.

این کاندوم همچنین برای افرادی که تصور می کننده همسر آن ها لذت جنسی مطلوب را از رابطه نمی برد مناسب بوده و با افزایش دمای داخلی واژن قادر به ایجاد لذت جنسی بسیار زیادی برای زن می گردد.

قیمت کاندوم تحریک کننده

کاندوم ها نیز همچون دیگر محصولات موجود در بازار و فروشگاه های اینترنتی در معرض نواسانات وضعیت اقتصادی قرار داشته و امکان ارائه یک قیمت مشخص در خصوص آن ها امکان پذیر نیست. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت  کاندوم گرم کننده به وب سایت مستر کینگ مراجعه نموده و قیمت های آپدیت شده را مشاهده نمایید. قیمت کاندوم فلفلی نیز تفاوت فاحشی با دیگر انواع کاندوم ها ندارد و شما با هر گونه وضعیت اقتصادی قادر به خرید آن هستید.

فروش کاندوم فلفلی

در یک سال اخیر برخی از داروخانه های داخلی نیز همچون داروخانه های امریکا و اروپا مبادرت به فروش کاندوم گرم کننده نموده اند. فروش کاندوم فلفلی از سابقه چندانی برخوردار نبوده و ممکن است در بسیاری از داروخانه ها یافت نگردد با این حال امکان فروش آن در داوخانه های بزرگ تر و با امکانات بیشتر قطعی می باشد. علاوه بر داروخانه ها، بسیاری از وب سایت های فعال در زمینه عرضه محصولات جنسی نیز اقدام به فروش اینرنتی کاندوم فلفلی نموده اند.

خرید اینترنتی کاندوم تحریک کننده

همانگونه که اشاره شد برخی از وب سایت های داخلی مبادرت به فروش اینترنتی کاندوم تحریک کننده نموده اند. در صورتی که قصد خرید کاندوم فلفلی را دارید می توانید از طریق وب سایت ما این عمل را انجام دهید. وب سایت مستر کینگ شما را در خرید کاندوم گرم کننده یاری خواهد نمود. در صورت تمایل می توانید با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس گرفته و محصول مورد نظر خود از جمله کاندوم فلفلی را سفارش دهید.

خرید کاندوم تحریک کننده از وب سایت ما با ضمانت کیفیت کالا همراه بوده و همچنین مشاوره لازم به صورت شبانه روزی را نیز شامل می گردد. علاوه بر کاندوم فلفلی می توانید دیگر محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی ما را مشاهده نموده و بر حسب نیاز خود اقدام به خرید هر یک از آن ها نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.