مقالات

کاندوم مسافرتی

کاندوم مسافرتی

این کاندوم شاید نام چندان آشنایی در میان محصولات جنسی و بویژه کاندوم ها نباشد اما بهتر است بدانید که کاندوم مسافرتی صرفا برای استفاده در زمان مسافرت نبوده و ممکن است یک کاندوم مناسب برای دیگر ایام زندگی نیز باشد. وقت آن رسیده است تا در کنار دیگر محصولات جنسی به معرفی این محصول نیز بپزداریم.

مقصود از کاندوم مسافرتی چیست؟

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در یک مسافرت چند روزه امکان حمل انواع مختلفی از کاندوم ها را با عملکردهای متنوع نداشته باشید در این صورت نظر شما در مورد یک پکیج کامل با انواع مختلفی از کاندوم ها چیست؟

شما و یا شریک جنسی تان ممکن است در زمان مسافرت تمایل به استفاده از نوع خاصی کاندوم داشته باشید و در شهری که چندان با آن آشنا نیستید امکان خرید آن کاندوم چندان مهیا نباشد. در این صورت است که کاندوم مسافرتی بدون اشغال فضای زیادی از چمدان شما این مشکل را رفع نموده و لذت یک رابطه جنسی مطلوب را برای شما به ارمغان می آورد.

کاندوم مسافرتیکاندوم خاردار

 

مزیت خرید کاندوم مسافرتی

برخی از وب سایت ها در خصوص مزیت کاندوم مسافرتی بیان نموده اند که این کاندوم به علت اینکه به راحتی قابل حمل است بنابراین یک وسیله جنسی مناسب برای مسافرت است. این جمله کاملا صحت دارد اما به درستی بیان نشده است. این کاندوم شما را از حمل اقسام مختلفی از کاندوم ها بی نیاز می کند بنابراین شرایط حمل راحت تری داشته و به همین دلیل با عنوان کاندوم مسافرتی شناخته می شود.

کاندوم مسافرتی و پیشگیری از بارداری

در پکیج کاندوم مسافرتی اقسام مختلفی از کاندوم ها با قابلیت پیشگیری و یا عدم پیشگیری از بارداری وجود دارد. قبل از استفاده از هر کدام از کاندوم ها بهتر است شرایط استفاده و معایب و مزایای آن ها را مطالعه کنید.

کاندوم های میوه ای و اسانس دار حاوی قند برای پیشگیری از بارداری مناسب نبوده و صرفا برای معاشقه دهانی تولید شده اند. با این حال بسیاری از کاندوم های موجود در پکیچ کاندوم مسافرتی برای پیشگیری از بارداری مناسب بوده و می توانید مطمئن باشید یک بسته محافظتی مناسب خریداری نموده اید.

کاندوم مسافرتیکاندوم میوه ای

 

کاندوم مسافرتی و پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی

اگر شما و شریک جنسی تان به هر نوع بیماری مقاربتی مبتلا هستید از خرید کاندوم مناسب غافل نگردید. کاندوم مسافرتی می تواند در هر شرایطی نیاز شما را به یک وسیله محافظتی جهت پیشگیری از انتقال بیماری مقاربتی برطرف نماید.

اغلب کاندوم های موجود در بسته خریداری شده با عنوان کاندوم مسافرتی قابلیت محافظت از رابطه جنسی شما را دارند با این حال کاندوم میوه ای و کاندوم دارای اسانس حاوی قند بهتر است برای معاشقه دهانی استفاده شده و صرفا برای عدم انتقال برخی از بیماری ها همچون زگیل و یا تبخال تناسلی به ناحیه دهان مورد استفاده واقع گردد و برای عدم انتقال ویروس به دستگاه تناسلی شریک جنسی تان از دیگر انواع کاندوم های موجود در بسته استفاده کنید.

کاندوم مسافرتی و کاهش عفونت های باکتریایی

مسافرت یکی از ایام محدود زندگی است که در برخی از شرایط منجر به بروز عفونت های باکتریایی و قارچی در ناحیه واژن می گردد. عفونت قارچی در یک دوره زمانی کوتاه شکل گرفته و دارای عوارض و علائم ناخوشایندی است اما دوره نقاهت آن بسیار طولانی بوده و در صورت ابتلا به آن، در دوره های زمانی مختلف بروز می کند.

خرید کاندوم مسافرتی در کنار رفع برخی نیازهای جنسی همچون محافظت از رابطه دهانی و یا رابطه کامل می تواند از ابتلا زن به عفونت قارچی جلوگیری نماید. عفونت قارچی را جدی بگیرید. این بیماری همچون برخی بیماری های مقاربتی پایه اصلی بروز برخی از سرطان ها در بدن انسان است.

عوارض استفاده از کاندوم مسافرتی

کاندوم مسافرتی یک پکیج 12 عددی از جنس لاتکس با انواع مواد روان کننده، تحریک کننده، بی حس کننده، تاخیری، تنگ کننده، بزرگ و سفت کننده و مواردی از این قبیل است. مرد و زن در یک رابطه ممکن است به جنس لاتکس و یا به هر یک از مواد مورد نظر حساسیت داشته باشند.

حساسیت هایی که در خصوص استفاده از انواع کاندوم رخ می دهد به ندرت اتفاق می افتد با این حال عدم توجه به حساسیت های به وجود آمده می تواند باعث ایجاد مشکلات جدی و به ویژه در ناحیه واژن گردد. این علائم شامل سوزش، خارش، التهاب، بوی نامطبوع و بروز زخم و اسکار است.

کاندوم مسافرتیکاندوم فضایی

 

خرید کاندوم مسافرتی

فروش کاندوم مسافرتی در سطح گسترده ای صورت نمی گیرد. وب سایت مستر کینگ یکی از معدود فروشگاه هایی است که مبادرت به فروش این محصول نموده است. شما می توانید قیمت کاندوم مسافرتی را در وب سایت مستر کینگ مشاهده نمایید. امکان دریافت مشاوره پیش از خرید محصول و یا در خصوص جزییات و استفاده از این محصول فراهم شده است.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره و یا خرید کاندوم مسافرتی با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس گرفته و محصول مورد نظر را به محرمانه ترین شکل ممکن درب منزل دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.