مقالات

سوالات متداول خرید کاندوم + پاسخ به 27 سوال پرتکرار شما

سوالات متداول خرید کاندوم

در این متن تصمیم گرفتیم با سوالات متداول خرید کاندوم به شما برای رفع ابهامات کمک کنیم. در ایران به خاطر تابو بودن خرید کاندوم متاسفانه سوالات ساده و ابتدایی در ذهن افراد نقش می بندد که در این مقاله سعی کرده ایم تا حد امکان به آن ها بپردازیم.

شما می توانید در صورتی که سوال خود را در این مقاله پیدا نکردید در بخش کامنت ها آن ها ذکر کنید تا به آن پاسخ دهیم! با مستر کینگ، فروشگاه آنلاین لوازم بهداشت جنسی همراه باشید!

خرید کاندوم

از محصولات این صفحه ها هم دیدن کنید!

کاندوم کلاسیک

کاندوم حلقوی

کاندوم میوه ای

سوالات متداول خرید کاندوم + پاسخ مختصر و مفید!

بسیاری از کاربران قبل از خرید سوالات زیادی برایشان پیش آمده است که ما در اینجا به تعدادی از این سوالات پاسخ داده ایم. همینطور شما می توانید اگر سوالی دارید در پایین صفحه بپرسید تا کارشناسان ما به سوالاتتان پاسخ دهند. سوالات متداول خرید کاندوم

❓نام دیگر کاندوم در داروخانه چیست؟

معمولا بسیاری از افراد زمان خرید از داروخانه مایل نیستند تا نام آن را به زبان بیاورند برای همین شما می توانید به جای نام کاندوم، نام برندهای تولید کننده مثل کدکس یا کاپوت را به زبان بیاورید.

❓ آیا خرید کاندوم از داروخانه نیاز به نسخه پزشک دارد؟

خیر. شما برای خرید کاندوم از داروخانه نیاز به هیچ گونه نسخه پزشکی ندارید و خرید این محصول برای عموم مردم آزاد است.

❓ آیا خرید کاندوم از داروخانه خجالت دارد؟

خیر. باید بدانید کاندوم یکی بهرین روش ها برای پیشگیری از بارداری و همینطور انتقال بیماری های جنسی است و پس نباید در خرید آن خجالت بکشید. سوالات متداول خرید کاندوم

❓ آیا استفاده از کاندوم ها در پیشگیری از بارداری تاثیرگذار هستند؟

بله، کاندوم های آقایان اگر درست استفاده شوند تاثیرگذار می باشند؛ وقتی در هر عمل جنسی به درستی و به شکل مداوم استفاده شوند فقط دو زن از هر صد زن که پارنتر آن ها از کاندوم استفاده می کنند احتمال دارد در سال نخست استفاده حامله شوند، به هر حال تعداد زیادی از مردم در هر مقاربت از کاندوم استفاده نمی کنند یا به شکل اصولی استفاده نمی کنند.

❓ آیا باید کاندوم را از داروخانه بخریم یا اینترنتی؟

با توجه به اینکه بسیاری از افراد از خرید کاندوم از داروخانه خجالت می کشند و از طرفی قیمت های خرید به شکل اینترنتی به صرفه تر است پیشنهاد ما خرید اینترنتی کاندوم از سامانه های مثل مستر کینگ است که محصولات را به شکل محرمانه برای شما می فرستد.

❓ کاندوم ها چقدر در حفاظت در مقابل عفونت ایدز تاثیر دارند؟

به صورت میانگین، کاندوم ها ۸۰% الی ۹۶% اگر به صورت اصولی استفاده شوند در پیشگیری از عفونت ایدز تاثیرگذارند. یعنی کاندوم ها می توانند ۸۰% الی ۹۵% از انتقال ایدز پیشگیری کنند.

برای مثال به صورت میانگین، از میان ده هزار زن غیر عفونی که شریک جنسی مبتلا به ایدز داشتند، اگر هر زوج فقط یک عمل جنسی واژینال داشته باشند و از کاندوم استفاده نکنند، حدود ۱۰ زن احتمالا با ایدز عفونی می شوند. اگر از کاندوم استفاده کرده باشند، احتمالا ۱ یا ۲ زن با ایدز عفونی می شوند. سوالات متداول خرید کاندوم

احتمال اینکه شخصی که در معرض ایدز قرار می گیرد، عفونی شود می تواند خیلی زیاد باشد، این احتمال به مرحله ای از عفونت که شریک جنسی در آن قرار دارد بستگی دارد. مثل:

  • شخص در معرض بیماری های راه جنسی باشد
  • وضع ختنه مرد
  • حاملگی

❓ آیا استفاده همیشگی از کاندوم برای پیشگیری ازبیماری های منتقله جنسی پیشنهاد می شود؟

برای محافظت بهتر، کاندوم باید در هر عمل مقاربت استفاده شود. در بعضی از موارد می تواند هرچند وقت یک بار استفاده شود. سوالات متداول خرید کاندوم

❓ آیا استفاده از کاندوم ها ریسک انتقال بیماری های منتقله جنسی را در جریان مقاربت مقعدی کاهش می دهد؟

بله، بیماری های منتقله جنسی می توانند از شخصی به دیگری در جریان هر رابطه جنسی که آلت تناسلی به داخل هر قسمتی از بدن شخص دیگر فرو برده می شود منتقل شوند. بعضی اعمال جنسی ریسک بیشتری نسبت به بقیه دارند. برای مثال، ریسک عفونی شدن با ایدز در جریان مقاربت مقعدی محافظت نشده ۵ بار بیشتر از مقاربت واژینال محافظت نشده است. وقتی از یک کاندوم لاتکس برای مقاربت مقعدی استفاده می شود یک مایع یا نرم کننده سلیکونی نیاز است تا به نگهداری کاندوم از خطر پاره شدن کمک کند.

❓ آیا لیز خوردن یا پاره شدن کاندوم حین مقاربت شایع است؟

خیر، به صورت میانگین در حدود ۲% کاندوم ها در طول مقاربت احتمال دارد پاره شده و یا لیز بخورند. علت عمده آن عدم استفاده اصولی از کاندوم است. مهم است که به افراد روش اصولی بازکردن، جای گذاری و خارج کردن کاندوم و همینطور جلوگیری از کارهایی که خطر پاره شدن کاندوم را افزایش می دهد، را یاد بدهیم.

❓ آیا کاندوم های پلاستیکی برای پیشگیری ازبیماری های منتقله جنسی مثل ایدز تاثیرگذار می باشند؟

بله، به نظر می رسد که پیشگیری کاندوم های پلاستیکی مثل حفاظت ایجاد شده توسط کاندوم های لاتکس باشد. اما در مورد آن ها به صورت کامل مطالعه نشده است. اداره غذا و دارو ایالات متحده پیشنهاد کرد که کاندوم هایی که از پلاستیک ساخته و استفاده می شوند برای پیشگیری از STDS، مثل ایدز فقط اگر شخص نمی تواند از کاندوم لاتکس استفاده کند مصرف شوند.

کاندوم هایی که از پوست حیواناتی مثل پوست بره ساخته می شوند اثری در پیشگیری ازبیماری های منتقله جنسی مثل ایدز ندارند. سوالات متداول خرید کاندوم

❓ برای رفع خطر حاملگی و ابتلا به بیماری های منتقله جنسی در طی تماس جنسی که کاندوم لیز خورده یا پاره شده، چه باید کرد؟

اگر کاندوم لیز خورده و درآمده و خراب شده باشد، دادن قرص های ضدبارداری اورژانسی می تواند خطر حاملگی را کاهش دهد و تا حدودی خطر ابتلا به بیماری های منتقله جنسی، بجز ایدز کاهش یابد. شست و شوی آلت تناسلی آقایان کمک کننده نیست. دوش واژینال هم خیلی در پیشگیری از حاملگی تاثیرگذار نیست.

خطر ابتلا به ایدز و بیماری های منتقله جنسی و بیماری های التهابی لگن بالا می رود. اگر فرد به شکل قطعی در معرض ایدز قرار بگیرد درمان آن داروهای ضد ویروس است. درمان های موجود می تواند به کاهش انتقال ایدز کمک کند. اگر در معرض دیگر STDS های معین قرار بگیرد پیشگیری می تواند درمان فرضی برای STDS که مراجع مرد یا زن را عفونی کرده است، باشد.

خرید کاندوم

از محصولات این صفحه ها هم دیدن کنید!

کاندوم تنگ کننده

کاندوم بسیار نازک

کاندوم خنک کننده

❓ در استفاده از کاندوم های آقایان چه نکاتی باید رعایت شود؟

برای استفاده از کاندوم آقایان لاتکس به موارد زیر توجه داشته باشید: سوالات متداول خرید کاندوم

  • در حالی که آلت تناسلی مرد سخت است، کاندوم را روی آن قرار دهید.
  • نوک کاندوم را بگیرید تا یک فضای کوچک (حدود نیم اینچ) را در بالای آلت تناسلی به وجود آید تا جلوی مایع منی را بگیرد.
  • بعد از انزال، حاشیه کاندوم را نگه دارید و از آلت تناسلی بیرون بکشید اینکار را وقتی هنوز الت تناسلی سفت است، انجام دهید.
  • وقتی مقاربت واژینال، مقعد یا دهانی دارید، از یک کاندوم جدید کمک بگیرید.

❓ آیا می توان دوباره از کاندوم استفاده کرد؟ سوالات متداول خرید کاندوم

خیر. دقت داشته باشید کاندوم یک محصول بهداشتی یکبار مصرف و استریل است. در صورت استفاده دوباره نه تنها اثربخشی کاندوم کاهش می یابد بلکه احتمال پاره شده کاندوم هم بالا می رود. دقت داشته باشید که در هر بار مقاربت باید از یک کاندوم جدید استفاده شود.

❓ آیا استفاده از کاندوم باعث زخم رحم می شود؟

اگر از محصولات خاردرشت استفاده کرده و روان کننده استفاده نکنید احتمال دارد این اتفاق بیفتد که باید حتما در صورت مشاهده زخم به پزشک مراجعه کنید.

❓ آیا استفاده از کاندوم باعث خشکی رحم می شود؟ سوالات متداول خرید کاندوم

با توجه به وجود پودر تالک در کاندوم، استفاده طولانی از آن احتمال دارد باعث خشکی واژن شود که باید همزمان از روان کننده های پایه آبی در کاندوم کمک بگیرید.

❓ آیا کاندوم باعث عفونت می شود؟

اگر شما به لاتکس حساسیت شدید داشته باشید احتمال دارد دچار عفونت در ناحیه واژن شوید که در این مواقع باید از کاندوم های آنتی باکتریال کمک بگیرید که باعث پیشگیری از عفونت می شوند.

❓ آیا محتویات بسته مستر کینگ از بیرون قابل تشخیص است؟ سوالات متداول خرید کاندوم

مستر کینگ محصولات خود را در پاکت های مخصوص پست و به شکل محرمانه می فرستد به هیچ عنوان محتوای بسته قابل مشاهده نیست و نام محصول و نام فروشگاه آنلاین اینترنتی کاندوم در بسته شما درج نمی شود. همینطور بسته تنها به خریدار تحویل داده می شود، مگر با تایید تلفنی ایشان، به فرد دیگری تحویل داده می شود.

❓ آیا مصرف کاندوم در بارداری مضر است؟

احتمال دارد در دوران بارداری و با داشتن مقاربت در این دوران عفونت های مختلفی به وجود آید که برای جنین مضر باشد پس پیشنهاد می کنیم از محصولات آنتی باکتریال و محصولاتی که پارنتر شما به آن ها حساسیت ندارد کمک بگیرید.

❓ چطور می توانیم به سایت شما اعتماد کنیم؟ سوالات متداول خرید کاندوم

سایت مستر کینگ دارای نماد اعتماد و نماد درگاه امن پرداخت است.

❓ آیا محصولات مستر کینگ مجاز می باشند؟

بله، همه محصولات مستر کینگ حسب مورد دارای مجوز های بهداشتی می باشند. شما می توانید با مراجه به صفحه مجوز های بهداشتی شماره بهداشت محصولات را ببینید.

❓ آیا امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی وجود دارد؟

بله شما در طول روز بین ساعت ۸ صبح الی ۲۱ شب می توانید با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. سوالات متداول خرید کاندوم

❓ در چه ساعاتی می توان سفارش خود را به صورت ثبت کرد؟

سفارشات آنلاین در هر ساعتی از شبانه روز قابل ثبت هستند. سفارش های تهران به شکل فوری ارسال می شوند و سفارشات شهرستان ها به شکل پستی انجام می شود. اگر سفارش خود را بعد از ساعت ۱ نیمه شب ثبت می کنید احتمال دارد تحویل بسته زمانبر باشد، چون تعداد پیک ها در این ساعات کم است.

❓ آیا می توان در زمان خاص سفارش را دریافت کرد؟

برای مواردی که ارسال با پست انجام می شود خیر ممکن نیست. اما برای سفارشات تهران می توانید در بخش توضیحات سفارش، ساعت حدودی تحویل را درج کنید. سوالات متداول خرید کاندوم

❓ هزینه و زمان ارسال به چه صورت است؟

هزینه ارسال بسته در این صفحه توضیح داده شده است.

❓ روش های پرداخت هزینه سفارش چگونه است؟ سوالات متداول خرید کاندوم

شما می توانید زمان ثبت سفارش به شکل اینترنتی هزینه خرید خود را بپردازید.

❓ اگر محصول ارسال شده با چیزی که سفارش داده ‏ایم و یا آنچه در فروشگاه وجود داشت مغایرت داشت، چه کنیم؟

لطفا در اولین فرصت با ما تماس بگیرید و ما سفارش شما را دوباره ارسال می کنیم.

❓ پرداخت آنلاین با کدام کارت قابل انجام است؟

شما با کمک هر کارت بانکی، می توانید پرداخت خود را کامل کنید. سوالات متداول خرید کاندوم

اگر پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، در بخش کامنت ها از ما بپرسید! کارشناسان در سریع ترین زمان ممکن به آن ها پاسخ می دهند!

سوالات متداول خرید کاندوم + پاسخ به 27 سوال پرتکرار شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.