مقالات

کاندوم بدون مواد روان کننده

کاندوم بدون مواد روان کننده

ایا می دانستید کاندوم بدون مواد روان کننده هم وجود دارد؟ کاندوم ها عموما به صورت کاملا ساده و یا آغشته به مواد خاصی تولید می شوند. کاندوم ساده دارای مواد روان کننده، بی حس کننده، اسپرم کش و مواردی از این قبیل نبوده و صرفا برای یک رابطه جنسی محافظت شده مورد استفاده واقع می گردد. در واقع گونه ای پوشش محافظتی با جنس لاتکس و از گونه ای پروتئین گیاهی است که لایه داخلی و خارجی آن به هیچ گونه ماده خاصی آغشته نشده است.

با این حال کاندوم بدون مواد روان کننده را نمی توان در زمره کاندوم های ساده که با عنوان کاندوم کلاسیک تولید می شوند قرار داد چرا که این نوع کاندوم صرفا در لایه خارجی به صورت ساده طراحی شده و امکان آغشته بودن لایه داخلی به مواد مختلف وجود دارد. در این جا شما را با این محصول جنسی مناسب برای معاشقه دهانی آشنا می سازیم.

لوبریکنت یا ماده روان کننده چیست؟

لوبریکنت نوعی ماده روان کننده کاملا چرب و مناسب با طبع داخلی واژن است که از ایجاد اصطکاک های بسیار جدی آلت تناسلی با دیواره واژن جلوگیری کرده و از ایجاد التهاب پیشگیری می کند. لوله داخلی واژن در بسیاری از دختران جوان و حتی زنان مسن بسیار تنگ بوده و برخورد سایش آلت تناسلی با لایه های داخلی ممکن است به یک احساس ناخوشایند برای زن مبدل گردد.

لوبریکنت خاصیت بی حس کنندگی و یا تاخیری ندارد بلکه با افزایش لذت جنسی مرد قادر به دفع زود هنگام اسپرم در زمان رابطه جنسی و کاهش مدت زمان رابطه است. این نوع کاندوم برای روابطی که زن دارای واژن تنگ نیست مناسب نبوده و ممکن است به عدم انزال مرد و یا انزال دیررس منتهی گردد.

 

  • خرید کاندوم کلاسیک

کاندوم بدون مواد روان کننده

کاندوم ناچ کدکس کلاسیک استند آپ

کاندوم شادو 12 تایی کلاسیک

کاندوم ایکس دریم 12 تایی کلاسیک

 

هدف از تولید کاندوم بدون مواد روان کننده چیست؟

رابطه زن و مرد صرفا به روابط جنسی کامل و دخول قطعی خلاصه نمی گردد بلکه معاشقه قسمت بسیار مهمی از یک رابطه مطلوب را تشکیل می دهد. معاشقه دهانی یکی از مهمترین مراحل یک رابطه جنسی برای مردان است و از لحاظ روانی تاثیر بسیاری بر آن ها می گذارد. با توجه به اینکه معاشقه دهانی ممکن است با انتقال برخی از بیماری ها همراه باشد، هرگز بدون استفاده از کاندوم مبادرت به معاشقه دهانی نکنید.

ویروس هرپس نوع دو و زگیل تناسلی یکی از مهمترین امراض مقاربتی هستند که علاوه بر رابطه جنسی کامل، بر اثر معاشقه دهانی نیز قابلیت انتقال داشته و ممکن است دهان شما را نیز برای همیشه به این امراض مبتلا نمایند.

دقت کنید که امروزه بررسی های پزشکی ثابت نموده است که این دو ویروس تاثیر بسیاری در بروز سرطان داشته و ممکن است به بیماری های بسیار جدی و کشنده منجر گردند. با استفاده از یک محصول جنسی ساده همچون کاندوم بدون مواد روان کننده قادر به معاشقه دهانی بدون انتقال بیماری خواهید بود.

تاثیر کاندوم بدون مواد روان کننده بر پیشگیری از بارداری

کاندوم ها اغلب با هدف پیشگیری از بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی طراحی شده اند و به عرصه تولید می رسند. کاندوم بدون مواد روان کننده نیز همچون بسیاری از دیگر انواع کاندوم ها قابلیت پیشگیری از بروز بارداری را دارد. رابطه جنسی محافظت شده به وسیله کاندوم یکی از برترین روش های پیشگیری از بارداری است که امروزه به شدت مورد استقبال زنان و مردان قرار می گیرد.

مصرف قرص های هورمونی و یا استفاده از دستگاه های مختلف با عوارض جدی همراه بوده و ممکن است برای طرفین مشکلات بسیاری را ایجاد نماید در حالی که هیچ کدام از این روش ها نیز نمی توانند به صورت قطعی پیشگیری از بارداری را تضمین نمایند.

کاندوم بدون مواد روان کننده یکی از سالم ترین وسایل جنسی است که قادر به عدم پشگیری از باداری ناخواسته بوده و روش استفاده از آن نیز بسیار ساده است و در عین حال حساسیت به آن که بر اثر جنس لاتکس رخ می دهد نیز به ندرت اتفاق می افتد.

تاثیر کاندوم بدون مواد روان کننده بر عفونت های دستگاه تناسلی زنانه

کاندوم های آغشته به لوبریکنت می توانند به علت کاهش اصطکاک آلت تناسلی مردانه با جداره واژن، از ایجاد التهاب در آن جلوگیری کنند اما به یاد داشته باشید که روغن مورد نظر قابلیت تجمیع باکتری ها و نگه داشتن آن ها برای مدت زمان طولانی را دارا بوده و می تواند به عفونت های حاد تا مزمن در ناحیه تناسلی زنان منجر گردد.

در صورتی که لوله واژن چندان تنگ و منقبض نبوده و اصطکاک ایجاد شده بر اثر سایش آلت تناسلی با دیواره واژن باعث التهاب نمی گردد، بهتر است از کاندوم بدون مواد روان کننده استفاده نموده و شرایط مناسب برای رشد عفونت های دستگاه تناسلی را ایجاد نکنید.

در صورتی که لوله واژن بسیار تنگ است ولی به عفونت های باکتریایی در این ناحیه مبتلا هستید، باز هم پیشنهاد ما این است که از کاندوم های حاوی لوبریکنت استفاده نکنید و صرفا کاندوم بدون مواد روان کننده را بکار گیرید. در این صورت سوزش به وجود آمده بر اثر اصطکاک آلت تناسلی در صورت رعایت فاصله مناسب میان دفعات رابطه جنسی به حالت نرمال باز می گردد.

آیا استفاده از کاندوم بدون مواد روان کننده عارضه خاصی دارد؟

عارضه جدی در خصوص انواع کاندوم ها متصور نیست با این حال ممکن است به علت پروتئین گیاهی موجود در کاندوم های لاتکس با حساسیت های خفیف از جمله سوزش، التهاب، خارش و یا زخم های سطحی رو به رو گردید. در صورتی که با وجود مشاهده علائم حساسیت به لاتکس باز هم از بکارگیری این وسایل پرهیز نکنید منتظر عوارض جدی آن باشید.

لاتکس در برخی از زنان ایجاد خارش و التهاب جدی می کند و ممکن است در صورت بی توجهی به قارچ های باکتریایی منجر گردد. دقت کنید که استفاده از لاتکس در روزهای اول با علائم خفیفی از سوزش و التهاب بسیار کم همراه است با این حال در صورت عدم تداوم کاملا طبیعی بوده و واکنش بیولوژیک پوست در برخورد اولیه با لاتکس علت اصلی این علائم است.

فروش کاندوم بدون مواد روان کننده در داروخانه ها

کاندوم بدون مواد روان کننده در داروخانه ها قابل دسترسی است با این حال وب سایت ما اصل بودن و مرغوب بودن بسیاری از محصولات جنسی در داروخانه های داخلی را تضمین نکرده و برخی از آنان را فاقد کیفیت لازم جهت حفاظت از یک رابطه جنسی می داند.

متاسفانه نظارت های بهداشتی صورت گرفته در ایران چندان قابل قبول نبوده و بسیاری از مردم مجبور به خرید کاندوم های نامرغوب از داروخانه هستند. فروشگاه اینترنتی ما این الزام را برداشته و شما را جهت خرید یک کاندوم بدون مواد روان کننده اصل و کاملا مرغوب همراهی می نماید.

قیمت کاندوم بدون مواد روان کننده

این کاندوم چندان گران قیمت نبوده و شما به راحتی قادر به خرید میزان مورد نیاز خود برای روابط جنسی متعدد هستید. قیمت کاندوم بدون مواد روان کننده در وب سایت مستر کینگ درج شده است و شما قادر به مشاهده قیمت های بروز و آپدیت شده در این فروشگاه می باشید. قیمت محصولات موجوددر وب سایت مستر کینگ با توجه به نوع محصول، برند، کیفیت، عملکرد و مواردی از این قبیل تعیین می شود و فروشنده از درج قیمت های غیر واقعی و نامناسب با کیفیت محصول خودداری نموده است.

خرید اینترنتی کاندوم بدون مواد روان کننده

در صورتی که قصد خرید اینترنتی کاندوم بدون مواد روان کننده را دارید می توانیم بگوییم بهترین روش ممکن را انتخاب کرده اید. فروشگاه ما تمامی محصولات خود از جمله کاندوم بدون مواد روان کننده را برای مشتریان تضمین کیفیت نموده و  کسب رضایت حداکثری مشترریان اصلی ترین هدف ما در این مسیر خواهد بود.

قبل از خرید کاندوم بدون لوبریکنت یا همان کاندوم بدون ماده روان کننده می توانید مشاوره لازم را نیز در خصوص آن دریافت کنید. برای کسب مشاوره با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس گرفته و اطلاعات لازم را در خصوص کاندوم بدون مواد روان کننده و دیگر محصولات موجود در فروشگاه دریافت نمایید.

ارسال کاندوم بدون مواد روان کننده چگونه صورت می گیرد؟

وب سایت ما تمامی محصولات ارسالی را به صورت کاملا محرمانه ارسال نموده و تمامی موازین احتیاطی را برای محرمانه ماندن بسته پستی بکار می گیرد. کالای خریداری شده به کسی غیر از فرد خریدار تحویل داده نشده و صرفا شما قادر به دریافت بسته از اداره پست خواهید بود. شما می توانید با ذکر مشخصات فرد دیگر، وی را جهت دریافت بسته پستی معرفی نمایید.

بسته پستی حاوی کالای جنسی صرفا با ذکر آدرس شما صورت گرفته و در صورت لزوم از ذکر عنوان و آدرس فروشنده نیز خودداری می گردد. بنابراین هم اکنون می توانید اقدام به سفارش کاندوم بدون مواد روان کننده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.