دستگاه وکیوم سینه وسیله ای کاربردی برای افزایش حجم سینه های کوچک و رشد نکرده است. این دستگاه استفاده بسیار ساده و آسانی دارد و در عین حال همه انتظارات شما را برای داشتن سینه هایی بزرگتر و خوش فرم تر و در نهایت رسیدن به یک اندام زیبا برآورده می کند.

با دستگاه وکیوم سینه نیازی به عمل جراحی، ژل، کرم ها و مصرف دارو ندارید. این وسیله برای افرادی که از سن 18 گذر کرده اند ولی سینه های آن ها رشد کافی نداشته و یا افرادی که از فرورفتگی و جمع شدگی نوک سینه رضایت ندارند و درروابط جنسی و یا شیر دهی با مشکل روبرو می شوند مناسب است.

اصولا پس از شیردهی و بالارفتن سن، سینه ها شل و افتاده شده و از جذابیت اندام خانم ها کم می کند که اصلا جای نگرانی نیست، یکی از بهترین کاربردهای این محصول سفت کنندگی و رفع شلی و افتادگی سینه ها می باشد.

وکیوم سینه برای چه کسانی مناسب است؟

 1. برای سینه هایی که افتاده و شل شده است
 2. بر اثر شیردهی و یا بالارفتن سن افتاده باشد
 3. برای افرادی که سینه کوچک دارند
 4. وقتی نوک سینه جمع شده باشد یا چروک شده باشد
 5. برای افرادی که به جراحی تمایل ندارند
 6. برای افرادی که به سلامت و زیبایی سینه ها اهمیت می دهند

در چه سنی می توان از وکیوم سینه استفاده کرد؟

 • بیست سالگی : برای افرادی که در 20 سالگی رشد سریع سینه داشته اند، برای تنظیم رشد سینه و کمک به رشد مجدد سینه
 • سی سالگی: برای افرادی که در 30 سالگی خود مشکل رکود سینه دارند به فعال کردن سلول پستان، حفظ کشش و صافی سینه کمک می کند.
 • بالاتر از چهل سالگی: برای افرادی که در 40 سالگی خود به افتادگی سینه مبتلا می باشند.

تمامی محصولات ارائه شده در مستر کینگ توانسته اند مجوزهای مختلف را از وزارت غذا و دارو دریافت کنند. همینطور شما بدون نیاز به جراحی های پرهزینه و تزریق ژل و بوتاکس و مصرف داروهای شیمیایی و … می توانید به جای این کارها به راحتی با استفاده کردن فقط چند هفته از این محصول به نتیجه مطلوب برسید.

شیوه صحیح استفاده از دستگاه وکیوم سینه زنانه

ابتدا لیوان با سایز مناسب را انتخاب کرده و آنرا در موقعیت مناسب روی سینه خود به نحوی قرار دهید تا بالشتک لاستیکی که در انتهای لیوان ها قرار گرفته کاملا از نشت و خروج هوا پیشگیری کند.

پمپ وکیوم را به وسیله شلنگ رابط به انتهای محفظه لیوانی متصل کنید و جهت بادکش محفظه لیوانی را آرام به سوی بالا کج کرده تا از برخورد نوک سینه به انتهای محفظه پیشگیری شود محفظه را با یک دست گرفته و به سینه بچسبانید و با دست دیگر عمل مکش و تخلیه هوا را به وسیله کشیدن دسته پمپ به آرامی انجام دهید.

در این حالت دقت کنید از پمپ زدن سریع و بیش از حد جلوگیری کنید، پیشنهاد می کنیم پس از هر بار مکش به وسیله پمپ 2 ثانیه بشمارید و مجددا دسته پمپ را بکشید در نظر داشته باشید پس از آنکه مقدار کافی مکش کردید و افزایش حجم سینه را ملاحظه کردید با کمک کشیدن سوپاپ انتهای محفظه، بگذارید هوای درون محفظه پر شود و به این صورت این عمل را در مدت 20 دقیقه این روش را برای سینه دیگر انجام دهید.

بایدها و نبایدهای استفاده از دستگاه وکیوم سینه

 • وسایل و داروهای پزشکی همیشه باید با احتیاط های کامل مصرف شوند به طور کلی استفاده از این دستگاه در زنان دارای بیماری های زیر تاکید نمیشود:
 • زنانی که از بیماری فشار خون شدید رنج میبرند
 •  افرادی که سابقه بیماری های ارتروز گردن دارند
 • افرادی که دچار سابقه بیماری های قلبی و عروقی می باشند
 • بنا به تاکید کادر پزشکی داروخانه هادی طب از سپردن محفظه های لیوانی خود به افراد دیگر، جلوگیری کنید.
 • همینطوراستفاده از این دستگاه در زنان باردار و شیرده همینطوردختران زیر18 سال ممنوع ست.
 • استفاده از این دستگاه در مردان بدنساز برای حجم گیری سایز سینه با توجه به الگوریتم سفتی بیش از حد سینه بی تاثیر خواهد بود.
 • امکان انتقال بیماری های پوستی از طریق این دستگاه در این داروخانه گزارش شده، تاکید می کنیم که از این وسیله به تنهایی استفاده کنید.
 • مدت زمان استفاده از دستگاه نباید بیش از حد 20 دقیقه تاکید شده در روز به طول بیانجامد.

تمامی محصولات جنسی و بهداشت جنسی در این مجموعه با بهترین کیفیت و تضمین اصالت کالا به فروش می رسند، همچنین کلیه محصولات این مجموعه به صورت کاملا محرمانه فروخته می شوند، یعنی در جعبه پستی هیچ نشانی و اسمی از محتویات درون بسته نخواهد بود! همین حالا خرید خود را به راحتی چند کلیک ثبت کنید و در هرکجای ایران که هستید در سریع ترین زمان تحویل بگیرید!

هیچ محصولی یافت نشد.