روغن خراطین یکی از بهترین گزینه های پیش روی افراد برای حجم بخشیدن به قسمت های مختلف بدن زنان و مردان است. روغن خراطین طبیعی بوده و از کرم خاکی قرمز به دست می آید که از آن برای افزایش حجم اندام های مختلف مردانه و زنانه استفاده می شود. این کرم ها را در آفتاب خشک شده و از آن ها پودری تهیه می شود که منبع غیرمتعارفی از پروتئین محسوب می شود. این روغن برای استفاده موضعی تولید شده که تقریبا با انواع پوست سازگاری دارد. روغن خراطین غلظت بالا و بوی تند و نامطبوعی دارد و به راحتی به پوست جذب می شود.

فواید و کارآیی روغن خراطین

  • بزرگ کردن سینه

زنان برای بزرگ کردن سینه راهکارهای مختلفی را تست می کنند که مثل انجام عمل جراحی خطرناک و هزینه بر است و کرم های شیمیایی هم لک و حساسیت پوستی را به همراه دارد. از این رو روغن طبیعی انتخاب عاقلانه تری می باشد. روغن خراطین ترکیبات طبیعی دارد و برای بزرگ کردن سینه موثر بوده و عوارض کمتری خواهد داشت.

  • برجسته شدن گونه

برای حجیم کردن گونه ها روش های مختلفی مثل: تزریق ژل، بوتاکس و گذاشتن پروتز وجود دارد. اما این راهکارها عوارضی مثل کبودی، تورم و التهاب پوستی دارند و پزشکان این روش ها را تایید نمی کنند. با کمک یک دوره کامل به مدت یک ماه یا 40 روزه از روغن خراطین می توان گونه ها را حجیم و زیبا کرد.

  • افزایش حجم لب

ژل یا پروتز عوارضی جبران ناپذیر به همراه دارد. پس می توانیم روش طبیعی برای این کار انتخاب کنیم. یکی از خواص روغن خراطین افزایش حجم لب هاست، برای آن که تاثیر شگفت انگیز این روغن را ببینید کافی است که تنها یک ماه کامل از آن استفاده کنند.

  • حجم دادن موضعی عضلات

ورزشکاران با روغن خراطین به عضلات خود حجم می بخشند. با روغن خراطین به می توانید به مقصود موردنظر خود برسید!

  • بزرگ کردن آلت

سایز نرمال آلت مردان حدود 15 سانتی متر بوده، اما بعضی افراد می خواهند طول آلت با بیش از 20 سانتی متر داشته باشند. برای بزرگ کردن آلت روش جراحی یا کاهش وزن و دستگاه های وکیوم خارجی وجود دارد که به خاطر هزینه بالا و خطرات احتمالی، پیشنهاد نمی کنیم. روغن خراطین برای بزرگ کردن آلت کاربرد داشته و در دوره 30 تا45 روزه افزایش حجم و طول حدود 2 تا 5 سانتی متری را به دنبال دارد.

خراطین، داروی ضدچروک برای پر کردن خط اخم، پیشانی و خط خنده

کاهش چین و چروک، رفع خط اخم و پیشانی و جوانسازی پوست جزو کاربردهای اصلی روغن خراطین می باشد که با ایجاد درخشندگی و شفافیت در پوست نرمی و لطیف شدن آن را به همراه دارد. از خراطین برای از نابودی لک های پوستی استفاده می شود.

افزایش رشد موها بدون نیاز به مواد شیمیایی

ماساژ پوست سر با روغن خراطین تقویت و افزایش رشد مو و شادابی و لطیف شدن موها را در پی دارد. به این صورت روغن خراطین جایگزینی مناسب برای نرم کننده های مو می باشد.

روش استفاده از روغن خراطین چگونه است؟

پیش از مصرف پوست ناحیه مورد نظر را بشویید و خشک کنید. حوله را داغ کرده به مدت یک دقیقه روی موضع ماساژ قراردهید. سپس چند قطره روغن خراطین را روی پوست چکانده و به مدت 3 الی4 دقیقه به آرامی ماساژ دهید. حالا پارچه ای را با آب سرد خیس کرده روی موضع قرار دهید. برای دریافت نتیجه بهتر این کار را روزانه یکبار به مدت 2 ماه تکرار کنید.

آیا می دانستید میزان مصرف روغن خراطین به سن افراد بستگی دارد؟

آقایان:

  • از سن 45 سال به بالا_ 60میلی لیتر
  • از سن 25 الی45 سال_ 30 میلی لیتر
  • از سن 18 الی 25 سال_ 30 میلی لیتر

بانوان:

  • از سن 25 الی 45_ 60 میلی لیتر
  • از سن 18 الی25_ 60 میلی لیتر

خرید روغن خراطین اصل

این روغن ها در شرکت های معتبر تولید نمی شوند و استاندارد های لازمه را ندارند پس به ظاهر این روغن ها اطمینان نکنید و از روغن هایی ایرانی حاوی نشان سازمان غذا و دارو استفاده کنید. چون روغن های وارداتی سیب سلامت ندارند و همینطورامکان آلودگی در آن ها وجود دارد که زمینه ساز عوارض جبران ناپذیر می باشد.

برای پیشگیری از عوارض روغن خراطین، نمونه اصل آن را خریداری کنید. اگر روغن اصل و سالم نباشد می تواند عوارض زیادی داشته باشد، برای خرید روغن اصل از فروشگاه های اینترنتی مستر کینگ، برند مورنظر را خریداری کرده و با اطمینان خاطر از آن استفاده کنید.

نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

روغن خراطین طراوت

39,000 تومان

نحوه استفاده از روغن خراطین طراوت

روش استفاده روغن خراطین بسیار ساده است، قبل از استفاده از این روغن، ناحیه مورد نظر را کاملا تمیز کرده و به آرامی ماساژ دهید تا گردش خون در آن عضو از بدن شما بیشتر شود تا در نتیجه این کار روغن به طور کامل روی پوست شما پخش و جذب شود. پس از آنکه روغن خراطین روی پوست شما خشک شد، سه یا چهار قطره از این روغن را بر روی پوست خود بریزید و به خوبی ماساژ دهید هر روز یکبار این کار را تکرار کنید و قبل از خواب این کار را انجام دهید تا در هنگام خواب گردش خون در آن قسمت بیشتر شود. لطفا توجه داشته باشید که مدت زمانی که برای ماساژ اختصاص می‌دهید، مهم نیست، موضوع مهم کامل جذب شدن روغن است که شما برای ماساژ بر روی قسمت مورد نظر خود ریخته اید. در طول دوره مصرف روغن خراطین به زیاد آب بنوشید و دقت کنید که روغن خراطین باید هشت الی نه ساعت روی پوست بدن شما بماند تا تأثیرات صحیح خود را به جا بگذارد.