دستگاه وکیوم مردانه برای مردانی که نمی توانند نعوظ خود را در حین نزدیکی کنترل کنند، مناسب ست. عدم توانایی در ایجاد و یا حفظ حالت نعوظ در مردان به وسیله ضعف در بافت آلت، به علت مشکلات روان شناختی یا بیماری ها یا عدم ورود حجم خون کافی به درون آلت می باشد. پس دستگاه وکیوم مردانه با کمک اصل مکش و شیوه علمی بادکش درمانی، باعث ورود حجم خون کافی درون بافت های اسفنجی شده و نعوظ کامل را نتیجه می دهد. از آنجا که عملکرد این دستگاه مطابق با سیستم طبیعی آلت تن آسلی است هیچ عارضه یا مشکلی ندارد.

نحوه استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

  1. سر آلت را به لوبریکانت آغشته کنید و با کمک دهانه حلقه لاستیکی وارد محفظه کنید.
  2. پمپاژ را به شکل آهسته شروع کنید و در پمپ زدن باید پس از هر بار پمپ زدن ۲ ثانیه بشمارید و سپس دوباره دسته را بکشید.
  3. عمل پمپ زدن را تا حدی ادامه دهید تا درد یا فشار ایجاد نشود.
  4. پس از برافراشته شدن آلت، سوپاپ شاخی سفید رنگ را بدون جدا کردن محفظه بکشید و سپس مجدد عمل پمپاژ را تکرار کنید.

دستگاه وکیوم مردانه واقعا تاثیرگذار است؟

بله!، وکیوم مردانه برای بیشتر افراد در زمینه بهبود فعالیت های جنسی و رفع ناتوانی های جنسی تاثیر دارد. برخلاف چیزی که در تبلیغات این دستگاه ها می شنویم که با این دستگاه اندازه آلت خود را تا 10 سانت افزایش دهید این یک فریب است.

در گذشته ها این باور وجود داشت که اگر آلت خود را زیر آب داغ بکشید و نگه دارید بزرگ تر می شود. دستگاه وکیوم مردانه برگرفته از همین روش سنتی قدیمی است اما اصولی تر، استاندارد تر و ایمن تر. عملکرد این دستگاه ها شبیه عملیات بادکش کردن ست.

کار اصلی وکیوم افزایش جریان خون به آلت است تا به شما برای رسیدن به نعوظ یا حفظ نعوظ کمک کند تا رابطه جنسی بهتری داشته باشید. یک واشر وکیوم در اطراف پایه آلت قرار می گیرد تا به جریان خون در آلت و حفظ نعوظ طولانی تر کمک کند. خون رگ های خونی موجود در آلت شما را پر کرده و باعث تورم آن ها می شود تا آلت شما بزرگ تر و سخت تر شود.

اجزای دستگاه وکیوم

اکثر وکیوم مردانه یک استوانه که آلت درون آن قرار بگیرد را دارند. همچنین یک عدد پمپ دستی که در مدل های برقی است و در مدل شارژی پمپ دستی وجود ندارد.

انواع وکیوم مردانه

به طور کل وکیوم مردانه 3 دسته کلی دارند:

  • وکیوم های دستی
  • وکیوم های برقی
  • وکیوم های شارژی

بهبود عملکرد جنسی با دستگاه وکیوم مردانه

دستگاه وکیوم مردانه، با ایجاد کشش و مکندگی روی آلت باعث رشد طولی و قطر آن شده و با افزایش گردش خون در نواحی استفاده شده باعث درمان بسیاری از اختلالات جنسی مثل زود انزالی و کوچکی آلت می شود. این دستگاه برای بیماران دیابتی و افرادی که ضایعه نخایی و ناتوانی دارند، تاکید می شود. وکیوم مردانه برای رفع شل شدگی آلت و خمیدگی و انحراف هم کاربرد دارد. این دستگاه مستقیم روی مویرگ و بافت های اسفنجی آلت تاثیر گذاشته و باعث جاری شدن خون در مویرگ های شما می شود تا سرد مزاجی شما را بهبود ببخشد.

برای استفاده از دستگاه وکیوم باید روزانه خیلی از وقت خود را بگذارم؟

خیر. افراد تنها با صرف روزی ۱۰ دقیقه در کمتر از ۶ ماه می توانند به سایز و اندازه مطلوب خود می رسند و برای طولانی مدت و حتی همیشه با مشکل تانوانی جنسی خداحافظی کنند.

وکیوم مردانه به طور کلی برای بهبود سلامت جنسی مردان کاربرد دارد. این وسیله پزشکی با طراحی منحصر به فرد که باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی می شود در ظرف مدت دوره درمان که حدودا ۶ ماه باشد همینطورباعث افزایش قطر و سایز الت هم می شود. در وب سایت فروشگاهی مستر کینگ انواع دستگاه های وکیوم به فروش می رساند که همگی دارای استانداردهای لازم می باشند. ما با هدف فروش محصولات به کلیه مشتریان امکان خرید محرمانه را برای شما در هرکجای ایران که هستید فراهم کرده ایم، محصولات جنسی بدون هیچ نوشته یا توضیحی در جعبه به دست شما می رسند و از این بابت دغدغه ای نداشته باشید!

 

هیچ محصولی یافت نشد.