مقالات

کاندوم فوق العاده نازک

کاندوم فوق العاده نازک

کاندوم فوق العاده نازک یکی از پرفروش ترین محصولات می باشد. بیشترین وسایل جنسی تولید شده تا کنون با هدف افزایش لذت جنسی زن و یا زوجین به صورت همزمان بوده است با این حال کمتر محصولی را می توان یافت که صرفا با هدف لذت جنسی مرد تولید گردد. در این میان کاندوم فوق العاده نازک از جمله محصولات نادر می باشد که با هدف ارضای جنسی مرد طراحی و روانه بازار شده است.

شاید شما نیز همچون گروه کثیری از مردان، کاندوم های ضخیم را وسیله ای نامناسب دانسته و یک مزاحم واقعی برای کسب لذت جنسی بدانید با این حال به دلایل مختلف ملزم به استفاده از کاندوم باشید در این صورت ما به شما کاندوم فوق العاده نازک را پیشنهاد می دهیم.

 

کاندوم فوق العاده نازک

کاندوم پلی اورتان ساگامی نرمال 0.02 (کلیک کنید)

کاندوم ناچ کدکس فوق العاده نازک نامرئی (کلیک کنید)

کاندوم کدکس 003 (کلیک کنید)

 

 

هدف از طراحی کاندوم فوق العاده نازک

مسائل جمعیتی یکی از مهمترین مسائل مطرح پس از انقلاب صنعتی بود. چرا که جهان به سرعت بسیار زیادی در حال افزایش جمعیت بود و روند نگران کننده ای داشت. در این میان برخی از پزشکان تاکید بر مصرف داروهای هورمونی توسط زنان داشتند. این داورها با عوارض بسیاری طی چندین دهه بکار گرفته شدند و متاسفانه عوارض استفاده از آن ها در سنین میانسالی و سالمندی برای زنان نمایانگر شد.

زنانی که لذت جنسی را تجربه نمی کردند و باید بار مسائل مربوط به رابطه جنسی را نیز به دوش می کشیدند. به دنبال این مسائل، محصول جدیدی با عنوان کاندوم ساده تولید و وارد بازار گردید. پس از کاندوم ساده، محصولات نوین دیگری با هدف ایجاد و یا افزایش لذت جنسی زنان تولید شدند اما در این میان تولید کاندوم فوق العاده نازک در راستای عدم کاهش لذت جنسی مرد در زمان رابطه جنسی طراحی شد.

تاثیر کاندوم فوق العاده نازک

عموما کاندوم ها از ساده و کلاسیک گرفته تا کاندوم های شب نما که جدیدترین محصولات جنسی هستند، ضخیم بوده و ادراک آلت تناسلی مرد در برخورد با دیواره واژن را تقلیل می دهند. بسیاری از مردان بخصوص مردان سنتی چنین عملکردی را نمی پذیرند و به همین علت به استفاده از کاندوم تن نمی دهند.

کاندوم فوق العاده نازک کمترین تاثیر را بر میزان لذت جنسی مرد می گذارد. این کاندوم اگر آغشته به مواد بی حس کننده باشد به عنوان کاندوم تاخیری نیز عمل می کند با این حال نازک بودن و شفاف بودن آن، مهمترین ویژگی معرفی کننده این کاندوم است.

پیشگیری از بارداری با استفاده از کاندوم فوق العاده نازک

این کاندوم بیشتر توسط مردانی استفاده می شود که نمی خواهند همسرشان برای پیشگیری از بارداری مجبور به استفاده از داروهای هورمونی گردد و در عین حال نمی خواهند لذت جنسی خودشان در زمان رابطه کاهش یابد.

پیشگیری از بارداری با استفاده از کاندوم یکی از بهداشتی ترین روش های ممکن تا بحال بوده و در صورت خرید کاندوم اصل درصد بارداری ناخواسته به شدت کاهش میابد.

در خصوص استفاده از کاندوم فوق العاده نازک برای پیشگیری از بارداری باید دقت بسیاری کنید چرا که خرید جنس غیر اصل ممکن است به پارگی لاتکس در زمان رابطه جنسی و ورود اسپرم به رحم منجر گردد.

پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی با استفاده از کاندوم فوق العاده نازک

بهتر است بدون تعارف بگوییم که هر چند این کاندوم با توجه به ماهیت و عملکرد عمومی کاندوم ها می تواند از انتقال بیماری های مقاربتی جلوگیری کند با این حال بهتر است از وسایل بسیار محکم تر و با اطمینان بیشتر استفاده نمایید. اما در صورتی که کاندوم ضخیم تر و یا وسایل مناسب در اختیار نداشتید، می توانید به صورت محدود این کاندوم را نیز به عنوان وسیله ای جهت پیشگیری از بیماری مقاربتی انتخاب کنید.

مزایای استفاده از کاندوم فوق العاده نازک

این کاندوم قادر است بی آنکه تاثیری بر کیفیت رابطه جنسی بگذارد، یک رابطه کاملا محافظت شده را به سرانجام برساند. یک رابطه جنسی مطلوب بدون امکان بارداری و یا انتقال بیماری آرزوی بسیاری از افرادیست که در یک فعالیت جنسی قرار می گیرند.

چنین وسیله ای زن را از مصرف داروهای جنسی و یا بکارگیری دستگاه های مختلف در واژن و رحم بی نیاز می کند. بنابراین می توان عدم لزوم استفاده از دیگر دستگاه های پر خطر و دارای عارضه را مهمترین مزیت استفاده از کاندوم ها از جمله کاندوم فوق العاده نازک دانست.

 

کاندوم فوق العاده نازک

کاپوت فوق نازک حساس (کلیک کنید)

کاندوم کاپوت نازک 58 درصدی نامرئی حساس (کلیک کنید)

کاندوم کاپوت میکرو ثین به نازکی پر (کلیک کنید)

 

 

عوارض استفاده از کاندوم فوق العاده نازک

این کاندوم عارضه جدی و مشکل سازی ندارد با این حال ممکن است به دنبال حساسیت یکی از طرفین به لاتکس همچون دیگر انواع کاندوم های ساخته شده از این جنس حساسیت داشته باشد و فرد مجبور به عدم استفاده از آن گردد.

حساسیت به لاتکس برای دفعات کم و به ندرت مسئله خاصی را ایجاد نمی کند اما اگر رابطه جنسی به دفعات در طول شبانه روز صورت گیرد و یا مدت زمان یک رابطه بسیار طولانی باشد ممکن است به ایجاد التهاب در ناحیه واژن و یا آلت تناسلی مرد منجر گردد.

التهاب ایجاد شده پس از چندی از بین می رود اما اگر فرد با وجود مشاهده التهاب و یا سوزش بسیار در ناحیه واژن شریک جنسی خود، باز هم مبادرت به استفاده از کاندوم نماید قطعا به مسائل جدی منجر می گردد.

قیمت کاندوم فوق العاده نازک

این کاندوم قیمت چندانی نداشته و در صورتی که تعداد روابط جنسی شما نرمال باشد به راحتی قادر به خرید برترین مارک آن برای استفاده در طول ماه خواهید بود.

شما می توانید جهت مشاهده قیمت کاندوم فوق العاده نازک با برندهای مختلف و محصولات داخلی و خارجی در این خصوص به وبسایت مستر کینگ مراجعه نمایید. قیمت های ارائه شده در این وب سایت همواره آپدیت شده و کاملا بروز هستند.

فروش کاندوم فوق العاده نازک

امروزه فروش کاندوم فوق العاده نازک در کنار دیگر انواع کاندوم از رونق مناسبی برخوردار است با این حال با توجه به نازک بودن آن، باید از خرید محصول نامرغوب و یا غیر اصل بپرهیزید چرا که نمی تواند امنیت رابطه جنسی شما را به صورت کامل حفظ نماید. فروش کاندوم فوق العاده نازک اصل و کاملا مرغوب در داروخانه های معتبر و فروشگاه های اینترنتی مطمئن صورت می گیرد.

خرید اینترنتی کاندوم فوق العاده نازک

خرید کاندوم فوق العاده نازک اصل از داروخانه ها می تواند یک چالش جدی باشد. شما می توانید این محصول را از فروشگاه مستر کینگ خریداری نمایید. تمام محصولات این وب سایت از ضمانت کیفیت برخوردار بوده و شما می توانید با خیال راحت محصولات جنسی خود از جمله کاندوم فوق العاده نازک را تهیه نمایید.

جهت کسب مشاوره لازم در خصوص محصولات موجود در فروشگاه، کیفیت، اصالت، عملکرد و نحوه خرید آن ها با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.