مقالات

کاندوم فرانسوی

کاندوم فرانسوی

کاندوم فرانسوی یکی از محصولات پرفروش مستر کینگ محسوب می شود. کاندوم همچنان به عنوان متداول ترین وسیله جنسی در سطح جهان شناخته می شود که به علل مختلف مورد تاکید سازمان های ملی و بین المللی مربوط به رعایت بهداشت و سلامت جنسی است. با این حال اغلب افراد صرفا با کاندوم های اولیه آشنا بوده و اقسام گونه های جدیدتر و مدرن تر کاندوم ها که به تازگی در بازارهای داخلی عرضه شده اند ناشناخته باقی مانده اند.

اگر نگاهی به دنیای کاندوم های موجود در بازارهای داخلی و دیگر کشورهای جهان بیاندازید به خوبی متوجه خواهید شد تا چه حد خلاقیت و استعداد در این عرصه افزایش یافته است. در این جا شما را با کاندوم فرانسوی به عنوان یکی از جدیدترین محصولات جنسی موجود در داروخانه های داخلی آشنا می سازیم. شما می توانید جهت آشنایی با اقسام کاندوم به دیگر مطالب درج شده در این وب سایت مراجعه نمایید.

 

کاندوم فرانسوی

کاندوم نامرئی

کاندوم محرک بانوان

کاندوم لذت های مختلف

 

کاندوم فرانسوی چیست؟

کاندوم فرانسوی که هم اکنون با عنوان کاندوم تحریک کننده فرانسوی شناخته می شود، گونه ای کاندوم فانتزی است و بیشتر با هدف تلطیف روحیه در زمان معاشقه جنسی خریداری می گردد. جنس کاندوم فرانسوی کاملا ژله ای بوده و بسیار ضخیم است.

کاندوم فانتزی در قسمت کلاهک آلت تناسلی ایجاد یک پوشش عروسکی نموده و برای تغییر روحیه پیش از رابطه جنسی استفاده می شود. بسیاری از افراد از سر کنجکاوی هم که شده  این کاندوم را خریداری می کنند اما استفاده از آن می تواند کاملا لذت بخش بوده و به یکی از خریدهای جنسی ویژه شما مبدل گردد.

کاندوم فرانسوی برای چه افرادی مناسب است؟

همانگونه که اشاره شد این کاندوم برای ایجاد تغییر در روحیات مربوط به رابطه جنسی مناسب است. این  تغییر روحیه در دختران باکره که قصد تجربه اولین رابطه جنسی را دارند بسیار حائز اهمیت است. دختران اغلب از برقراری اولین روابط جنسی خود احساس ترس و نگرانی بسیاری دارند و به همین علت ممکن است تجربه خوشایندی از رابطه جنسی را برای مرد در ابتدای کار رقم نزنند.

کاندوم فرانسوی به علت طرح فانتزی خود، قادر است روحیه زن را در زمان رابطه جنسی تغییر داده و فضای دل چسبی را برای وی رقم بزند. تغییر استرس و نگرانی و جایگزین کردن آن ها با خنده و شوخ طبعی تاثیرات مطلوبی بر روابط جنسی شما دارد. با این حال این کاندوم برای افرادی که قصد تغییر فضای رابطه جنسی یکنواخت را دارند نیز پیشنهاد می گردد.

کاندوم فرانسوی و پیشگیری از بارداری

این کاندوم برای پیشگیری از بارداری توصیه نمی شود چرا که صرفا به عنوان یک پوشش و محافظ برای آلت تناسلی مرد و عدم مواجه شدن یکباره زن با آن طراحی شده و برای فعالیت جنسی کامل و دخول توصیه نمی شود. بنابراین شما باید پس از آمادگی شریک جنسی تان  برای برقراری رابطه، کاندوم را برداشته و از طرق دیگری برای پیشگیری از بارداری اقدام نمایید. شما می توانید هر کدام از انواع کاندوم های معرفی شده در دیگر صفحات این وب سایت را که برای پیشگیری از بارداری مناسب هستند پس از برداشتن کاندوم فرانسوی استفاده کنید.

کاندوم فرانسوی و پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی

زمانیکه یک کاندوم قابلیت پیشگیری از بارداری را نداشته باشد مسلما قابلیت پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی را نیز نخواهد داشت. شما برای پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی به شیوه های استاندارد و تایید شده از جانب سازمان های بهداشتی نیاز دارید. یکی از شیوه های متداول جهت پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی، استفاده از دیگر انواع کاندوم است. همانگونه که در بالا اشاره کردیم این وسیله صرفا به علت قرار گیری بر روی آلت تناسلی به عنوان کاندوم معرفی می گردد در حالی که بیشتر جنبه سرگرمی داشته و کاملا فانتزی است.

معاشقه دهانی و کاندوم فرانسوی

باز هم تاکید می کنیم که این کاندوم صرفا جهت تلطیف فضای تکراری زوجین و یا کاهش استرس زنان تازه وارد به عرصه فعالیت های جنسی  تولید شده است و در اعمال و افعال جنسی مورد استفاده واقع نمی گردد. استفاده از آن در زمان معاشقه دهانی نه تنها لذت خاصی را برای مرد به دنبال ندارد بلکه خستگی بسیاری را برای زن به همراه داشته و ممکن است طرفین را نسبت به یک رابطه مطلوب دل سرد نماید. بنابراین پس از تغییر فضای موجود و برای آغاز معاشقه تا فعالیت جنسی کامل آن را برداشته و از دیگر روش های مراقبتی استفاده نمایید.

خرید کاندوم فرانسوی از داروخانه

اغلب مردم برای خرید کاندوم به داروخانه مراجعه می کنند با این حال احتمال اینکه کاندوم فرانسوی را در داروخانه های داخلی پیدا کنید بسیار کم بوده و می توان گفت خرید آن در بسیاری از شهرها و شهرستان های کوچک امکان پذیر نیست. با این حال تعداد اندکی از فروشگاه های اینترنتی مبادرت به فروش کاندوم فرانسوی نموده اند. یکی از بهترین و مطمئن ترین روش های خرید کاندوم فرانسوی، خرید آن از فروشگاه مستر کینگ است.

قیمت کاندوم فرانسوی

کاندوم فرانسوی شاید در نگاه اول کمی گران قیمت به نظر برسد ولی از آنجا که قابلیت استفاده در دفعات متعدد را دارد بنابراین قیمت تمام شده آن چندان زیاد نخواهد بود. قیمت این کاندوم با طرح های مختلف چندان متفاوت نبوده و شما بدون دغدغه قیمت، می توانید مبادرت به خرید هر کدام از طرح های موجود نمایید.

قیمت کاندوم فرانسوی را می توانید در وب سایت مستر کینگ مشاهده کنید. قیمت های درج شده در وب سایت ما همواره در حال بروز رسانی بوده و به صورت کاملا آپدیت شده درج می گردند.

 

کاندوم فرانسوی

کاندوم لذت طولانی

کاندوم شیار دار

کاندوم رنگی

 

خرید کاندوم فرانسوی

همانطور که اشاره کردیم کاندوم فرانسوی به تازگی در ایران اجازه فروش یافته است و از سابقه چندانی برخوردار نیست. شما می توانید جهت خرید کاندوم فرانسوی به داروخانه های معتبر در مراکز استان ها مراجعه کنید با این حال ممکن است این کاندوم حتی در داروخانه های مراکز استان ها هم یافت نگردد. در  این صورت ما وب سایت مستر کینگ را به شما پیشنهاد می دهیم.

نگران نباشید! کالای مورد نظر شما به صورت کاملا محرمانه ارسال شده و صرفا به شما تحویل داده می شود. همچنین فروشنده از ذکر عنوان کالا بر روی بسته پستی خودداری کرده و به ذکر نام و آدرس شما کفایت خواهد نمود. هم اکنون می توانید برای سفارش کالا با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.