مقالات

کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری

در میان کاندوم هایی که تا بحال تولید شده اند، هیچ کدام از آن ها به اندازه ای که کاندوم تاخیری دارای شهرت است، متداول و مرسوم نمی باشند. تقریبا می توان گفت هیچ داروخانه ای را نمی توان یافت که از کاندوم تاخیری خالی باشد. کاندوم تاخیری دارای مارک های داخلی و خارجی است. اصطلاح علمی و پزشکی این وسیله، کاندوم بی حس کننده است اما اصولا با عنوان کاندوم دیلی و یا کاندوم تاخیری به فروش می رسد.

 

  • خرید کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری

کاندوم ایکس دریم 12 تایی تاخیری

کاندوم ایکس دریم 12 تایی تاخیری مضاعف

کاندوم شادو 12 تایی تاخیری

انواع کاندوم تاخیری چیست ؟ مزایا و معایب هرکدام

نوع اول کاندوم تاخیری به این صورت طراحی شده است که مقداری ماده بی حس کننده لیدوکایین در داخل کاندوم قرار دارد. این مقدار در حدود 5% است. لیدوکایین کاندوم به صورت موضعی کلاهک آلت را بی حس کرده و به این ترتیب انزال را به تعویق می اندازد. کاندوم تاخیری لیدوکایین منجر به بروز حساسیت نشده و درمان قطعی برای مسئله زود انزالی نیست.

فواید کاندوم تاخیری نوع لیدوکایین در مقایسه با بنزوکائین، قدرت بی حس کنندگی بیشتر آن بوده و در نتیجه برای افرادی مناسب است که از مشکلات شدید زود انزالی رنج می برند. اگر پس از استفاده متوجه بروز حساسیت به کاندوم تاخیری شدید، بهتر است مسئله را سریعا با پزشک خود در میان بگذارید.

در نوع دوم انواع کاندوم تاخیری به جای لیدوکایین از ماده ای به نام بنزوکائین استفاده می شود. بنزوکائین ماده ای ژل مثل است و در کاندوم های تاخیری به کار می رود و ظرف مدت 4 الی 5 دقیقه بی حسی موضعی بر روی کلاهک آلت ایجاد کرده و انزال را به تاخیر می اندازد. کاندوم تاخیری بنزوکائین ضد حساسیت بوده و اثر منفی ای بر سلامتی فرد مصرف کننده نخواهد گذاشت. این ماده بر اثر گرما فعال شده و آلت تناسلی زنان را بی حس نخواهد کرد.

از مهم ترین معایب کاندوم تاخیری از این نوع می توان به احتمال ایجاد مشکل نعوظ و کاهش لذت جنسی در طولانی مدت اشاره کرد. این مسئله یکی از بزرگترین مضرات کاندوم تاخیری است که در هر دو نوع کاندوم تاخیری نامبرده وجود دارد.

مهم ترین مزیت کاندوم تاخیری چیست؟

این مدل از کاندوم به دلیل عاری بودن از مواد بی حس کننده، علاوه بر اینکه به هیچ عنوان منجر به بروز حساسیت نخواهد شد، که در طولانی مدت و مصرف روزانه هم مشکلات نعوظ و کاهش لذت جنسی را نخواهد داشت.

کاندوم تاخیری یک درمان همیشگی نیست و فقط در حین برقراری رابطه منجر به افزایش مدت زمان رابطه جنسی و تاخیر در انزال خواهد شد. این مدل کاندوم که شامل مواد بی حسی در کاندوم تاخیری فیزیکی است را تنها به افرادی توصیه می کنیم که از مشکلات حاد زود انزالی رنج می برند.

کاندوم تاخیری چقدر تاثیر دارد؟

برای پاسخ به این سوال باید ابتدا میزان مشکل زود انزالی خود را بررسی کنید. کاندوم تاخیری می تواند تا حد بسیاری مسائل مربوط به زود انزالی را بر طرف کند اما نکته اول اینکه کاندوم درمان زود انزالی نیست و تنها به صورت موقتی و در حین رابطه جنسی انزال را به تعویق بی اندازد. اگر دچار مسائل زود انزالی در هر میزانی هستید، به پزشک مراجعه کرده و به صورت ریشه ای و دائمی مسئله خود را برای همیشه درمان کنید.

عوارض استفاده طولانی مدت از کاندوم تاخیری چیست ؟

استفاده از کاندوم تاخیری یک روش ساده، در دسترس و نسبتا ارزان قیمت است که سبب می شود تا کیفیت رابطه شما به صورت موقتی افزایش پیدا کند. اما در پاسخ به این سوال که آیا کاندوم تاخیری عوارض دارد؟ باید بگوییم که درست مثل هر محصول شامل ترکیبات شیمیایی دیگری، شامل عوارض هم می شود.

استفاده طولانی مدت از کاندوم تاخیری به دلیل وجود ترکیبات بی حس کننده مثل لیدوکایین و یا بنزوکائین می تواند منجر به ایجاد مسائلی در نعوظ و هم چنین کاهش میل و یا لذت جنسی شود. علاوه بر این حساسیت به کاندوم تاخیری هم می تواند یک مشکل باشد که در بعضی به دلیل حساس بودن نسبت به لاتکس و در بعضی به دلیل واکنش در برابر مواد بی حس کننده ایجاد خواهد شد. عوارض کاندوم تاخیری برای زنان تنها در صورتی نمایان می شود که بدن آن ها نسبت به لاتکس حساسیت نشان دهد.

کاندوم تاخیری بهتر است یا اسپری؟

در صورت انتخاب اسپری تاخیری باید به چند نکته آگاه باشید: اول اینکه پیش از استفاده از اسپری آلت تناسلی خود را به صورت کامل بشویید؛ این کار علاوه بر حفظ بهداشت، باعث باز شدن منافذ آلت و در نتیجه جذب بهتر مواد تاخیری موجود در اسپری می شود. اسپری تاخیری را فقط و فقط به ناحیه ابتدایی یعنی کلاهک آلت اسپری می کنند.

دوم اینکه اسپری به هیچ عنوان نباید وارد مجاری ادرار شما شود و هم چنین اسپری کردن بیضه ها هم ممنوع است. در صورت اسپری کردن بدنه آلت تناسلی باید بدانید کاری که می کنید کاملا بیهوده و بی فایده است؛ و در آخر اسپری را از فاصله 10 سانتی متری و به مدت 4 ثانیه بر روی کلاهک آلت اسپری کنید. برای اثرگذاری ماده باید در حدود 10 دقیقه منتظر مانده و سپس عمل دخول را انجام دهید.

اما اسپری یا ژل تاخیری معایبی بسیار مهمی هم دارد، مهم ترین ایرادی که می توان به اسپری تاخیری وارد کرد، امکان ایجاد بی حسی در حالت زنان در زمان دخول است.

این مسئله میزان تحریک پذیری زنان به شدت کاهش داده و در موارد بسیاری اوج لذت جنسی در آن ها اتفاق رخ نمی دهد. اسپری یا ژل تاخیری، درست مثل دیگر کالاهای جنسی، درمان دائمی نیست و موقت می تواند انزال شما را در رابطه به تاخیر اندازد.  استفاده دائمی و طولانی مدت از اسپری تاخیری سبب می شود تا در دراز مدت دچار مشکل نعوظ شده و میل جنسی شما به دلیل عدم رسیدن به حالت نعوظ به شدت کاهش پیدا کند.

پس کاندوم تاخیری در مقایسه با اسپری یا ژل تاخیری، عوارض کم تری داشته و می تواند با خیال راحت تر استفاده شود و اسپری تاخیری اثرگذاری بسیار قوی تری در عقب انداختن انزال خواهد داشت.

آموزش استفاده از کاندوم

  • کاندوم را به آرامی از بسته بندی خارج کنید.
  • از سمت درست کاندوم را بر روی کلاهک آلت خود قرار داده و به سمت پایین بکشید.
  • پایین کشیدن کاندوم باید به راحتی انجام شود، در غیر این صورت به این معنی است که آن را بر عکس بر روی آلت قرار دادید.
  • در صورت نصب اشتباه، کاندوم را به آرامی از روی آلت برداشته، بچرخانید و مجددا بر روی آلت قرار دهید و سپس به آرامی تا انتها بکشید.
  • سایز کاندومی انتخاب کنید که متناسب با سایز آلت شما باشد.
  • پس از اطمینان از نصب درست کاندوم، دخول را انجام دهید.
  • کاندوم تاخیری، 3 الی 4 دقیقه زمان لازم دارد تا تاثیر کند. چند دقیقه به آن زمان دهید تا عمل کرده و سپس دخول را انجام دهید.

کاندوم تاخیری در دوران بارداری

مسئله استفاده از کاندوم تاخیری در دوران بارداری مسئله ای بسیار حساس و مهم است؛ بهتر است برای دریافت پاسخ مطمئن با پزشک خود مشورت کنید، جنین در دوران بارداری بسیار حساس بوده و می تواند به سرعت تحت تاثیر ترکیبات شیمیایی قرار بگیرد. پس توصیه می کنیم استفاده از اسپری تاخیری را برای بعد از پایان بارداری بگذارید.

اما کاندوم به دلیل پوشش لاتکس با خاصیت کشسانی و مقاومت بالایی که دارد ترکیبات بی حس کننده را به داخل واژن منتقل نخواهد کرد؛ پس نمی تواند تاثیرات منفی بر روی جنین گذاشته و ترکیبات شیمیایی را به آن منتقل کند.

اما برای احتیاط و در نظر گرفتن احتمال پاره شدن کاندوم در زمان برقراری رابطه جنسی، توصیه می کنیم در دوران بارداری، تنها از کاندوم تاخیری از نوع فیزیکی استفاده کنید که شامل ترکیبات شیمیایی و مضر نمی شود.

وجه تسمیه کاندوم تاخیری

مقصود از تاخیر، به عقب انداختن زمان انزال در مرد است. واژه دیلی نیز به این عملکرد اشاره دارد. زود انزالی یکی از رایج ترین مسائل جنسی است که باعث نارضایتی بسیاری از مردان و زنان می شود. در راستای درمان زود انزالی داروهای خوراکی و اسپری های موضعی و همچنین دستگاه های خاصی ابداع شده اند اما کاندوم تاخیری همواره سردمدار رفع این مشکل به صورت کاملا موقتی و البته قطعی در میان مردان ایرانیست.

زود انزالی و مشکلات ناشی از آن

زود انزالی به خروج زود هنگام اسپرم از آلت تناسلی مرد پیش از شروع رابطه جنسی و یا مدت زمان اندکی پس از رابطه می گویند. اگر انزال در کمتر از دو دقیقه صورت گیرد، زود انزالی یک معضل کاملا جدی بوده و در صورتی که کمتر از پنج دقیقه رخ دهد، به راحتی قابل درمان است.

به دنبال انزال زود رس، لذت جنسی طرفین از رابطه و علاقه به برقراری رابطه مجدد کاهش یافته و با مسائل روانی بسیاری در زندگی شخصی طرفین همراه می گردد. کاهش اعتماد بنفس، ایجاد تنش و افسردگی های حاد و مزمن را می توان مهمترین عوارض انزال زودرس دانست.

افزایش لذت جنسی با استفاده از کاندوم تاخیری

کاندوم ها عموما دارای مزایای کلی و شناخته شده ای هستند اما اغلب دارای عملکرد بخصوصی بوده و با یکدیگر تفاوت های کاربردی دارند. کاندوم تاخیری با افزایش مدت زمان رابطه جنسی قادر است لذت بیشتری را برای طرفین ایجاد کند. افزایش مدت زمان رابطه جنسی با احتمال ارگاسم زن نیز همراه خواهد بود. ارگاسم زن یکی از مهمترین علائم یک رابطه جنسی با کیفیت و کاملا موفق است که صرفا در نتیجه عملکرد مثبت مرد ایجاد می گردد.

پیشگیری از باداری با استفاده از کاندوم های تاخیری

خرید کاندوم تاخیری، صرفا به افزایش لذت جنسی در رابطه منتهی نمی گردد بلکه یک روش قابل اعتماد جهت پیشگیری از بارداری نیز می باشد. بارداری ناخواسته یکی از چالش برانگیز ترین مسائل موجود در زندگی زناشویی است و با تبعات نامناسبی برای زوجین و فرزند ناخواسته همراه است.

در صورتی که قصد استفاده از کاندوم به عنوان تنها روش پیشگیری از کاندوم را دارید به هیچ وجه از کاندوم های ارزان قیمت و بدون کیفیت استفاده نکنید. برای افزایش زمان رابطه و ایجاد یک رابطه جنسی کاملا محافظت شده، خرید کاندوم تاخیری اصل کاملا ضروری است.

پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی به وسیله استفاده از کاندوم های تاخیری

کاندوم تاخیری نیز همچون دیگر انواع کاندوم قابلیت پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی را دارد. در زمان های گذشته کسی تصور نمی کرد علم به درجه ای از پیشرفت برسد که امکان برقراری رابطه جنسی برای افراد مبتلا به بیماری هایی همچون اچ آی وی، هپاتیت، زگیل و تبخال تناسلی فراهم گردد اما این دسته از افراد نیز با خرید کاندوم اصل قادر به برقراری رابطه جنسی موفق و بدون انتقال بیماری خواهند بود.

حساسیت واژن با استفاده از کاندوم کاهش می باشد

بسیاری از زنان بخصوص در اوایل ازدواج با مسائل جنسی مختلفی روبرو می گردند. ورود اسپرم به داخل واژنی که زخم شده است و برخی اوقات دچار خون ریزی می گردد می تواند با تبعات بسیاری همراه گردد. متخصصین زنان و زایمان عقیده دارند، بسیاری از بیماری های زنان در سنین بالاتر به علت ورود مکرر اسپرم به ناحیه واژن در اوایل ازدواج و یا پس از زایمان است. زخم های موجود در ناحیه واژن با اسپرم ها در آمیخته و مسائل جدی بسیاری را به همراه خواهد داشت.

بنابراین می توان اینگونه بیان داشت که شما در صورت استفاده از کاندوم تاخیری، علاوه بر افزایش مدت زمان رابطه جنسی و افزایش لذت ناشی از آن، پیشگیری از بارداری، پیشگیری از انتقال بیماری های مقاربتی، پیشگیری از بسیاری مسائل زنانه را نیز به دنبال خواهد داشت.

 

عوارض کاندوم تاخیری

 

  • خرید کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری

کاندوم شادو 12 تایی حداکثر تاخیری

کاندوم شادو 12 تایی تاخیری تنگ کننده پلاتینیوم

کاندوم شادو 12 تایی تاخیری خاردار و شیاردار شبانگاهی میدنایت

 

عوارض استفاده از کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری دارای عارضه بسیار جدی و غیر قابل درمانی نمی باشد با این حال ممکن است برخی از شرایط باعث شود که استفاده از آن را ترک کنید. کاندوم تاخیری از جنس لاتکس است و لاتکس در برخی از افراد ایجاد حساسیت و التهاب می کند. بنابراین در صورت ایجاد حساسیت در هر یک از طرفین نباید استفاده از آن را ادامه داد.

کاندوم تاخیری دارای نوعی ماده بی حس کننده است که با تاثیر بر روی کلاهک آلت تناسلی، آن را به مدت ده الی بیست دقیقه بی حس می کند. بی حس شدن آلت تناسلی به صورت کامل صورت نمی گیرد و فرد لذت در رابطه را به خوبی احساس می کند اما از شدت آن کاسته و به مدت زمان رابطه جنسی می افزاید. ماده مورد نظر در تعداد بسیار اندکی از مردان ایجاد حساسیت می کند، بنابراین در صورت بروز التهاب، خارش و یا تداوم بسیار طولانی ماده بی حس کننده بهتر است از آن استفاده نشود.

خرید کاندوم تاخیری

فروش کاندوم تاخیری تقریبا در تمامی داروخانه ها صورت می گیرد به همین علت خرید کاندوم های تاخیری کار دشواری نیست اما خرید کاندوم تاخیری اصل کار چندان راحتی نخواهد بود. بهتر است برای خرید کاندوم تاخیری اصل به یک مرکز کاملا مطمئن مراجعه کنید.

وب سایت مستر کینگ عرضه کننده انواع کاندوم های تاخیری مرغوب با برترین کیفیت ممکن و با برندهای مختلف است. شما می توانید قیمت کاندوم تاخیری را در وب سایت مستر کینگ به صورت آنلاین مشاهده کنید.

وب سایت ما به عنوان یک فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش محصولات جنسی فعالیت دارد و در این میان، فروش کاندوم تاخیری با استقبال بسیار زیادی همراه بوده است. شما نیز می توانید در صورت تمایل با شماره های درج شده در این صفحه تماس گرفته و محصول مورد نظر را سفارش دهید.

 

  • خرید کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری

کاندوم شادو 12 تایی تاخیری حساس

کاندوم شادو 12 تایی فوق تاخیری نقره ای

کاندوم شادو 12 تایی فوق تاخیری خاردار طلایی

کلام آخر

کاندوم یکی از مهم ترین کالاهای مرتبط با بهداشت جنسی است که باید در هر رابطه ای اعم از حفاظت شده یا حفاظت نشده مورد استفاده قرار گیرد. کاندوم می تواند تا 98 درصد از بارداری های ناخواسته پیشگیری کرده و تا 99 درصد از انتقال بیماری های مقاربتی مثل HPV، ایدز، انواع عفونت های آلت تناسلی، انواع تبخال تناسلی و … پیشگیری کند. در این مقاله آموختید که کاندوم تاخیری چیست، چگونه عمل می کند، معایب و مزایای کاندوم تاخیری چیست و….

این کاندوم ها با ترکیبات بی حس کننده یا وجود حلقه های منقبض کننده می تواند با بی حس کردن موضعی کلاهک آلت و هم چنین انسداد کم و موضعی رگ ها، طول دوره رابطه را افزایش داده و انزال را به تاخیر بی اندازد. پس کاندوم تاخیری در حکم یک تیر و دو نشان عمل می کند.

در واقع در عین پیشگیری از همه بیماری ها، بارداری ناخواسته و … می تواند با افزایش طول دوره رابطه، میزان لذت جنسی را برای شما و شریک جنسیتان افزایش دهد. بسیاری از کمپانی ها کاندوم های تاخیری را به صورت خاردار، شیاردار و طمع دار طراحی و تولید می کنند تا بتوانند در افزایش میزان کیفیت زندگی جنسی شما تاثیر شگفت انگیزی ایجاد کنند.

سوالات متداول

1- ✔️ کاندوم تاخیری چیست؟

✔️ کاندوم تاخیری نوعی از کاندوم است که دارای مقادیر کمی ماده بی حسی برای به تعویق انداختن انزال در مردان است که توضیحات تکمیلی در رابطه با این نوع کاندوم در متن مقاله بیان شده است.

2- ✔️ مزایای استفاده از کاندوم تاخیری چیست؟

✔️ پیشگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی، افزایش لذت جنسی و دیگر مواردی که در مقاله بیان شده اند از مزایای کاندوم تاخیری هستند.

3- ✔️ معایب استفاده از کاندوم های تاخیری چیست؟

✔️ از معایب این کاندوم ها می توان به آلرژی، عادت به مواد بی حسی و دیگر مواردی اشاره کرد که در مقاله بیان شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.