مقالات

کاندوم خاردار

کاندوم خاردار

کاندوم خاردار با فاصله ای نه چندان زیاد از کاندوم کلاسیک تولید شد. افزایش لذت جنسی زن مهمترین هدف از ساخت و تولید این کاندوم بود و می توان ادعا نمود در راستای پیشبرد این هدف کاملا موفق بوده است. اغلب افراد صرفا با ساده ترین مدل کاندوم خاردار آشنا بوده و با پیشرفت های صورت گرفته در این عرصه چندان آشنا نمی باشند. به همین دلیل امروز تصمیم به معرفی همه جانبه این کاندوم گرفته ایم.

یکی از پرطرفدارترین کاندوم ها در میان مصرف کنندگان، کاندوم خاردار است که مدل های مختلفی از آن در بازار موجود است و برندهای مختلفی نیز اقدام به ساخت آنها می کنند.

 • خرید کاندوم خاردار

کاندوم خاردار

کاندوم ایکس دریم 12 تایی خاردار

کاندوم کاپوت سوپر خاردار

کاندوم کدکس خار درشت

ضرورت تولید کاندوم خاردار

رابطه جنسی در طول تاریخ با هدف لذت جنسی مرد صورت می گرفت اما از قرن بیستم به بعد و پس از آن، لذت جنسی زنان نیز به صورت کاملا جدی عنوان گردید و بسیاری از متخصصین، زنان را نیز قادر به ارگاسم و ارضای جنسی دانسته اند با این تفاوت که مدت زمان مورد نیاز برای ارضای زنان طولانی تر و فرایند انجام آن کاملا متفاوت با ارضای جنسی مردان است.

محصولات جنسی بسیاری در طول یک قرن گذشته با هدف افزایش لذت جنسی در زنان تولید شده است که می توان در این زمینه به کاندوم خادار اشاره کرد. امروزه این محصول به عنوان یکی از محبوب ترین وسایل جنسی از نظر زنان انتخاب شده است.

کاندوم خاردار

انواع کاندوم خاردار

کاندوم های خاردار امروزی دارای انواع انواع مختلفی هستند که عبارتند از:

 • کاندوم خار دار معمولی
 • کاندوم خار دار درشت
 • کاندوم خار دار فضایی
 • کاندوم خار دار قابل شستشو

کاندوم خاردار معمولی

این کاندوم ها ابتدایی ترین انواع کاندوم خاردار هستند. هرچند به معنای واقعی نمی توان آن ها را خاردار قلمداد کرد با این حال به علت برجستگی های ریز و ایجاد اصطکاک در ناحیه جی، دارای قدرت تحریک کنندگی مطلوبی در برخی از زنان هستند.

زنانی که سابقه رابطه جنسی چندانی نداشته و یا به علل مختلف از جمله عدم وضع حمل دارای واژن تنگ تری در مقایسه با زنان مسن تر هستند می توانند ارگاسم را با کمک چنین محصولی تجربه نمایند. کاندوم خار دار معمولی اغلب با مواد روان کننده و با هدف افزایش میل جنسی مرد نیز عرضه می شود و دارای برندهای مختلفی است و در بسیاری از داروخانه های سراسر کشور بفروش می رسد.

کاندوم خاردار درشت

برخی از زنان به صورت طبیعی دارای واژن تنگ نیستند. این زنان ممکن است هرگز رابطه جنسی را تجربه نکرده باشند با این حال به علت گشاد بودن دهانه واژن و لوله داخلی، لذت چندانی در رابطه جنسی احساس نکنند.گشاد بودن دهانه واژن و لوله داخلی در برخی از موارد ریشه ژنتیکی دارد و نه تنها زن را آزرده می کند بلکه با کاهش لذت جنسی مرد نیز همراه خواهد بود.

کاندوم خاردار درشت قادر است با افزایش اصطکاک در زمان برخورد با دیواره واژن نه تنها زن را به ارگاسم برساند بلکه حس یک رابطه جنسی مطلوب را نیز به مرد القا نماید. این کاندوم از جنس لاتکس بوده و پس از استفاده باید به صورت بهداشی دفع گردد.

کاندوم خاردار فضایی

کاندوم خاردار خیلی درشت یا کاندوم خاردار فضایی که به صورت اجمالی کاندوم فضایی خوانده می شود، یکی از عجیب ترین محصولات جنسی هستند که به تازگی وارد بازار ایران شده اند. این محصول در غرب و بخصوص امریکا امتحان خود را پس داده و به شدت مورد استقبال زنان و حتی مردان امریکایی قرار گرفته است.

این کاندوم دارای انواع مختلفی است و به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت برخورد و تحریک فیزیکی نقطه جی و کلیتروس را دارند. کاندوم خاردار فضایی کار مرد را در تحریک زن راحت نموده و قادر است روابط جنسی مطلوبی را برای طرفین یک رابطه ایجاد نماید.

این کاندوم برای افرادی که زنان مسن دارند و یا همسر آن ها از واژنی با دهانه و یا لوله داخلی نرمالی برخوردار نیست مناسب خواهد بود با این حال زوجین جوان تر و کسانی که قصد تجربه یک رابطه خشن را دارند نیز می توانند آن را خریداری کنند.

انواع کاندوم خاردار فضایی

کاندوم خار دار فضایی داری طرح های مختلفی است و در زمان خرید باید به نوع آن دقت کنید. بهترین گزینه ممکن را می توانید پس از کسب مشورت با همسر خود خریداری نمایید. انواع کاندوم خار دار فضایی عبارتند از:

 • کاندوم خاردار فضایی با طرح اره ماهی یا کاندوم فضایی اره ماهی
 • کاندوم فضایی دکمه دار
 • کاندوم فضایی شمشیری
 • کاندوم فضایی چرخشی یا کاندوم فضایی با خارهای مارپیچ
 • کاندوم فضایی طوقی

این  کاندوم ها به تازگی در ایران اجازه فروش یافته اند و ممکن است در بسیاری از داروخانه ها قابل دسترسی نباشند.

کاندوم خاردار

کاندوم فضایی شادو ایلین چرخشی

کاندوم فضایی شادو ایلین شمشیری

کاندوم فضایی شادو ایلین اره ماهی

کاندوم فضایی ایلین چرخشی

کاندوم خار دار قابل شستشو

این کاندوم به کاندوم خار دار سیلیکونی نیز معروف بوده و در زمره جدیدترین محصولات جنسی قرار دارد. این کاندوم قابلیت کشسانی چندانی همچون دیگر انواع کاندوم ها و جنس لاتکس ندارد با این حال کاربرد ویژه ای داشته و مورد توجه برخی از گروه های خاص است.

این کاندوم توسط اقشار تاثیر پذیر استفاده می شود. از آنجا که لاتکس با احتمال پارگی در حین رابطه جنسی و یا حتی سوراخ بودن آن قبل از استفاده همراه است، چندان برای بیماران مبتلا به بیماری های مقاربتی همچون اچ آی وی مناسب نیستند اما کاندوم سیلیکونی احتمال انتقال بیماری را به صفر خواهد رساند.

افرادی که دچار انزال زود رس هستند و با مشکل خاصی در خصوص سفت شدن آلت تناسلی مواجه نیستند می توانند با استفاده  از این محصول، مدت زمان رابطه جنسی را افزایش داده و لذت جنسی بیشتری را تجربه نمایند.

بهترین نوع کاندوم خاردار کدام است؟

بهترین نوع کاندوم خاردار با توجه به اشخاص مختلف کاملا متفاوت است. هر فردی به صورت کاملا شخصی قادر است کاندوم مناسب خود را انتخاب نماید.

کاندوم خاردار از جمله کاندوم هایی است ک باید در نتیجه مشورت با زن خریداری گردد چرا که برخی از زنان از رابطه جنسی خشن پرهیز می کنند و کاندوم خاردار را مناسب نمی دانند.

با این حال بهتر است نگران نباشید چرا که طی تحقیقات انجام شده، اکثریت زنان کاندوم خاردار را وسیله ای مناسب برای افزایش علاقه خود به برقراری رابطه مجدد عنوان کرده اند.

مزایای استفاده از کاندوم خار دار

کاندوم ها عموما دارای مزایای بسیاری هستند. پیشگیری از بارداری ناخواسته و انتقال بیماری های مقاربتی، مهمترین و عمومی ترین هدف در خصوص استفاده از کاندوم اعم از ساده و یا خاردار است. با این حال کاندوم خاردار با توجه به افزایش لذت جنسی در زن قادر است اعتماد بنفس مرد را در زمینه عملکرد مطلوب خود افزایش داده و روابط آنان را مستحکم تر نماید.

امروزه عدم توجهات جنسی زوجین به یکدیگر، یکی از مهمترین علل متارکه های متعدد و در نهایت طلاق عنوان شده است. بنابراین با خرید محصولاتی همچون کاندوم خاردار قادر خواهید بود، سطح کیفی روابط جنسی خود را به عنوان مهمترین رکن زندگی مشترک ارتقا دهید.

معایب استفاده از کاندوم خار دار

کاندوم خاردار باید با دقت خریداری گردد. عدم توجه به واژن زن و خرید کاندوم نامناسب می تواند زن را با عوارض دردناکی مواجه سازد. به عنوان مثال خرید کاندوم فضایی برای ایجاد رابطه با زنی که واژن تنگ و یا زخم شده ای به علت پارگی بکارت و یا وضع حمل دارد، می تواند به نتایج وحشتناکی منجر گردد.

در زمان خرید کاندوم باید دقت کنید اگر شما و یا شریک جنسی تان به لاتکس حساس است به هیچ وجه نباید مبادرت به استفاده از کاندوم لاتکس نمایید. استفاده متعدد از کاندوم لاتکس در صورت بروز حساسیت می تواند به التهاب های دردناک و زخم های عمیق منجر گردد.

قیمت کاندوم خاردار

برای کاندوم خاردار نمی توان قیمت خاصی بیان نمود. این کاندوم دارای انواع مختلفی بوده و با برندهای متنوعی تولید می گردد. گذشته از انواع مختلف و برندهای متفاوت می توان به نوسانات بازار داخلی ایران نیز اشاره کرد.

قیمت کاندوم خار دار با برند های موجود و همچین انواع آن در وب سایت مستر کینگ قابل مشاهده است. قیمت کاندوم خاردار در وب سایت ما با توجه به کیفیت محصول درج می شود و اصولا با خرید کاندوم خاردار گران تر قادر به دریافت محصول با کیفیت تر نیز خواهید بود.

رسیدن به ارگاسم در خانم ها

نکته مهم در مورد کاندوم خاردار آن است که بسیاری از بانوانی که به دلایل مختلف تا به حال هرگز تجربه ارگاسم را نداشته اند با این کاندوم ها برای اولین بار به ارگاسم رسیده اند، از این روی، مردانی که با این روش تجربه جنسی را به همسر خود می دهند، رضایت بسیار بالایی را در همسرشان ایجاد می کنند. کاندوم خاردار در هر بار حرکت در داخل واژن، اصطکاک لذت بخشی را برای بانوان ایجاد می کند که این به لحاظ روانی نیز برای مرد هم بسیار لذت بخش خواهد بود.

آیا کاندوم خاردار مفید است؟

پاسخ به این سوال قطعا مثبت است! چیزی که سبب می شود این کاندوم مفید نباشد استفاده مداوم و غیر اصولی آن است. به همین دلیل به زوجین توصیه می شود که از کاندوم های مختلفی برای برقراری رابطه جنسی استفاده کنند و هرگز از یک کاندوم در دراز مدت استفاده نکنند.  از این نوع کاندوم تنها مردانی استفاده کنند که همسرشان به علت زایمان دچار گشادی واژن شده اند تا بتوانند سکس لذت بخشی داشته باشند.

کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی

اگر متن را کامل خوانده باشید حتما می توانید جواب این سوال را بدهید اما پرداختن دوباره به آن خالی از لطف نیست. بزرگ ترین خاصیت هردوی این محصولات پیشگیری از بارداری ناخواسته و انتقال بیماری های مقاربتی است با این تفاوت که مدل های خاردار زائده هایی را بر روی سطح خود دارند.

مدل های ساده را همه زوجین در هر سنی می توانند استفاده کنند ، اما مدل های خاردار برای افراد مسن تر و دارای زایمان توصیه می شود. البته افراد جوان نیز می توانند برای لذت بیشتر در مدت زمان و دفعات بسیار کم از کاندوم های خاردار بهره ببرند.

اگر در استفاده از کاندوم خاردار دچار حساسیت شدید، چه باید بکنید؟

اگر در زمان استفاده از کاندوم های خاردار دچار حساسیت شدید و در واژن خود لخته خود و ایجاد حساسیت به کاندوم مشاهده کردید، کارهای زیر را انجام دهید:

از استفاده از کاندوم خاردار خودداری کنید

نیازی نیست خود را در معرض تحریک قرار دهید. روش های زیادی وجود دارد که باعث می شود شما از رابطه جنسی خود بیشترین لذت را ببرید.

اطمینان حاصل کنید که به لاتکس حساسیت ندارید

تقریباً همه کاندوم های خاردار موجود در بازار از لاتکس ساخته شده اند. بنابراین، لازم است مطمئن شوید که حساسیت به لاتکس و مشکلی با این ماده ندارید که از بروز تحریکات پوستی و بیماری پیشگیری کنید.

اگر کاندوم های خاردار لاتکس پوست شما را قرمز، ملتهب و پوسته پوسته می کند، توصیه می کنیم که کاندوم پلی ایزوپرن و یا دیگر جنس ها را امتحان کنید.

اگر هنوز هم این موارد را تحریک کننده می دانید، کاندوم های بدون بافت و غیر لاتکس را انتخاب کنید، مانند کاندوم های پلی ایزوپرن یا کاندوم های پلی اورتان بدون لاتکس، که برای پوست بدن شما ایمن تر هستند.

در این حالت و با حساسیت بسیار می توانید سراغ استفاده از کاندوم های زنانه فاقد لاتکس بروید و می توانید آن را داخل واژن قرار دهید تا بارداری و خطر STI را کاهش دهید.

از کاندوم های برقی استفاده کنید

کاندوم برقی در انتهای آلت تناسلی مردان قرار می گیرد و باعث افزایش کیفیت نعوظ آقایان و به تعویق افتادن زمان انزال در آنها می شود. لرزش های این کاندوم تنها در ناحیه ی کلیتوریس بانوان اتفاق می افتد و به همین خاطر داخل واژن بانوان نمی رود. در نتیجه این وسیله مانند دیگر کاندوم ها ایجاد حساسیت نمی کند و در عین حال موجب طولانی شدن زمان انزال در آقایان و ارگاسم در بانوان می شود. در نهایت نیز این نتایج باعث به وجود آمدن رابطه جنسی لذت بخش می شود و دیگر حساسیت دیگر کاندوم ها را حس نخواهید کرد.

ویژگی های یک کاندوم خاردار خوب

ویژگی های یک کاندوم خاردار خوب را می توان به صورت زیر بیان کرد:

 • نباید اندازه خارها بیش از نیم میلیمتر باشد
 • خارها باید نرم باشد تا زوجین در حین استفاده اذیت نشوند
 • حتما قبل از استفاده از کاندوم به نشان استاندارد روی بسته توجه شود
 • حتما در زمان استفاده، باید کاندوم سرتاسر ناحیه تناسلی را بپوشاند

توجه داشته باشید که برای داشتن یک رابطه جنسی عالی نیازی نیست که خارها بیش از اندازه بزرگ باشند.

کاندوم خاردار برای چه کسانی مناسب تر است؟

این نوع کاندوم را می توان برای چهار دسته بندی مناسب تر از باقی افراد دانست؛ اما با این حال نمی توان گفت که دیگر افراد خوب نیست که از این کاندوم استفاده کنند. این افراد شامل موارد زیر می شود:

 • خانم هایی که تازه زایمان کردند
 • افراد مسن
 • افرادی که دیر به ارگاسم می رسند
 • افرادی که حساسیت کمتری دارند

کاندوم های خاردار به دلیل خاصیتی که دارند و تحریک کردن در آن بسیار بیشتر است، به همین دلیل می تواند برای افراد مسن تر و میانسال انتخاب مناسبی باشد. همچنین خانم هایی که زایمان های بسیاری داشتند نیز می توانند با این نوع کاندوم لذت بیشتری از رابطه خود ببرند. زایمان های متعدد و پشت سر هم دهانه رحم خانم ها را گشاد می کند و به همین دلیل است که کاندوم خاردار می تواند لذت جنسی را در این افراد دو چندان کند.

کاندوم خاردار ژله ای قابل شستشو

کاندوم خاردار ژله ای از جنس لاتکس نیست و سیلیکونی است، به همین جهت خاصیت شستشو دارد. نکته مورد توجه در مورد استفاده از کاندوم قابل شستشوی خاردار این است که بهتر است زیر آن از یک کاندوم دیگر استفاده شود چون این کاندوم بیشتر جنبه افزایش لذت جنسی دارد و در پیشگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی، تقریبا عملکرد ضعیفی دارد. برای این منظور می توان از کاندوم های زنانه و یا مردانه استفاده کرد.

فروش کاندوم خاردار

با توجه به اینکه بسیاری از انواع کاندوم خاردار به تازگی وارد ایران شده اند، نمی توان ادعا نمود تمامی محصولات در تمامی داروخانه ها قابل دسترسی هستند با این حال فروش کاندوم خاردار معمولی و درشت رونق بسیاری داشته و شما می توانید در اغلب داروخانه های کشور آن ها را خریداری نمایید.

متاسفانه امروزه فروش کاندوم خاردار غیر اصل رواج بسیاری گرفته و در برخی از داروخانه ها نیز شاهد فروش کاندوم های نامرغوب هستیم. خرید کاندوم خاردار اصل یکی از مهمترین علل خرید اینترنتی این محصول از فروشگاه مستر کینگ توسط کاربران است.

برای خرید کاندوم خاردار اصل به کجا مراجعه کنیم؟

وب سایت مستر کینگ با هدف ارائه برترین محصولات جنسی داخلی و وارداتی، سعی در کسب اعتماد مشتریان خود دارد. این وب سایت تمامی محصولات را به صورت اورجینال خریداری نموده و از ارائه محصولاتی که در کیفیت آن ها شبهه خاصی وجود داشته باشد، خودداری می نماید.

خرید کاندوم خاردار اصل از وب سایت مستر کینگ با ضمانت کیفیت کالا همراه بوده و فروشگاه، خود را در برابر تمام اجناسی که با شکایت واقعی خریدار روبررو می شوند، مسئول می داند.

علاوه بر امکان خرید اینترنتی کاندوم خاردار شما قادر به دریافت مشاوره 24 ساعته در خصوص تمامی محصولات جنسی موجود در فروشگاه از جمله انواع کاندوم نیز خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.